Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Kaos hazırlıkları sürüyor. Bir dönem reyting rekorları kıran Kurtlar Vadisi efsanesinin senaryosu tamamlandı. Necati Şaşmaz merak edilen Kurtlar Vadisi Kaos sürprizleri için neler dedi? Kurtlar Vadisi Kaos oyuncu kadrosu çalışmaları devam ederken Kenan İmirzalıoğlu sürprizi damga vuracak. Rekor ücretle konuk oyuncu olacak Kenan İmirzalıoğlu kaç bölüm yer alacak?

Bir dönem ekranlarda fırtına gibi esen başrollerinde Oktay Kaynarca, Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Özgü Namal gibi isimlerin yer aldığı Kurtlar Vadisi efsanesi hayranlarına kavuşuyor. Ha yeniden çekiliyor ha çekildi denilen Kurtlar Vadisi'nin yeni bölümleri nihayet resmi açıklama ile kesinleşti.

Peki Kurtlar Vadisi Kaos kadrosunda kimler olacak? Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlıyor? Hangi kanalda başlayacak? Necati Şaşmaz neler dedi? İşte dizinin hayranlarını heyecanlandıran gelişmeler!,

Bir dönem ilk olarak Show TV'de ekranlara gelen ve Polat Alemdar, Süleyman Çakır, Memati gibi karakteri ile akıllara kazınan Kurtlar Vadisi yıllar sonra ekranlara geliyor. Kurtlar Vadisi Kaos ile ekranlara gelecek olan dizi hayranları heyecanlandırdı.

NECATİ ŞAŞMAZ: SENARYOYU BİTİRDİK!

Geçtiğimiz günlerde Kurtlar Vadisi'nin Savcı Leyla'sı Çiğdem Batur sosyal medyasından sorulara yanıt verdi Kurtlar Vadisi Kaos çalışmalarının devam ettiğini ve çok heyecanlı olduklarını söyledi.

Dizinin yapımcısı ve Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz ise yeni Kurtlar Vadisi için senaryoyu tamamladıklarını ancak güncel olaylarla gündemden eklemeler de yaptıklarına değindi. Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi Kaos'un Şubat ayı gibi bir televizyon kanalında yayınlanmasını planladıklarını açıkladı.

KENAN İMİRZALIOĞLU SÜRPRİZİ!

Kurtlar Vadisi Kaos'un oyuncu kadrosunun çalışmaları devam edilirken kulislerden çok çarpıcı bir iddia geldi. Kurtlar Vadisi Kaos'un ses getirmesi zaten beklenirken diziye bomba isimlerle gündemdeki yerinin korunması sağlanacak. Yıllardır heyecanla diziyi bekleyen seyircilere büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanan Necati Şaşmaz, dizinin ilk bölümlerinde konuk oyuncu için Kenan İmirzalıoğlu ile görüştü. Kenan İmirzalıoğlu'nun dizide 3 bölümlük bir konuk oyuncu olacağı öğrenildi. Kenan İmirzalıoğlu'nun alacağı ücretin ise dudak uçuklatacağı tahmin ediliyor.

Kenan İmirzalıoğlu'nun çok sevilen Ezel dizisinde de Kıvanç Tatlıtuğ, Sekiz karakteri ile  konuk oyuncu olarak yer almış ve büyük ses getirmişti. Şimdi ise Kenan İmirzalıoğlu, yıllar sonra ekranlara geri dönen Kurtlar Vadisi Kaos'da konuk oyuncu olarak yer alacak.