Show TV'de başlaması beklenen Kurtlar Vadisi'ne Kenan sürprizi! ATV Kim Milyoner Olmak İster'i bırakan Kenan İmirzalıoğlu'nun Kurtlar Vadisi Kaos geçiyor. Kurtlar Vadisi hayranlarının merakla beklediği Kurtlar Vadisi Kaos'a Kenan İmirzalıoğlu geliyor! Ku

Romantik mi? Gerilim mi? Derken Kusursuz Kiracı da Güney Kore Uyarlaması Çıktı! Strangers From Hell Konusu Nedir? Romantik mi? Gerilim mi? Derken Kusursuz Kiracı da Güney Kore Uyarlaması Çıktı! Strangers From Hell Konusu Nedir?
Show TV'de başlaması beklenen Kurtlar Vadisi'ne Kenan sürprizi! ATV Kim Milyoner Olmak İster'i bırakan Kenan İmirzalıoğlu'nun Kurtlar Vadisi Kaos geçiyor. Kurtlar Vadisi hayranlarının merakla beklediği Kurtlar Vadisi Kaos'a Kenan İmirzalıoğlu geliyor! Kurtlar Vadisi başlaması kadar Kenan'ın dönmesi de büyük ses getirdi!

Kurtlar Vadisi hayranları yıllardır bekledi bekledi turnayı gözünden vurdu. Kurtlar Vadisi yeni bölümleri ile yeniden seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Necati Şaşmaz yeni Kurtlar Vadisi'nin adını Kurtlar Vadisi Kaos olacağını müjdelemiş ve senaryonun tamamlandığını söylemişti.

Kurtlar Vadisi Kaos'un cast çalışmaları da devam ediyor. Diziye bomba isimlerin dahil olacağı öğrenilirken en büyük bomba ise açığa çıktı. Kenan İmirzalıoğlu, Kurtlar Vadisi Kaos kadrosunda. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak ister programının da bitmesi ile haber kesinleşti.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YERİNE KARDEŞLERİM DİZİSİ GELİYOR!

ATV, Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster programını kaldırıyor. Yerine Kardeşlerim dizisi geliyor. Kenan İmirzalıoğlu'da Kurtlar Vadisi Kaos için hazırlanıyor. Daha önce de adı Kurtlar Vadisi Kaos ile anılan Kenan İmirzalıoğlu'nun Kim Milyoner'den ayrılması dizinin hayranlarını iyice heyecanlandırdı.

Kenan İmirzalıoğlu'nun Kurtlar Vadisi Kaos'a transfer edilmesi, bu yıl Mesut Özil'den bile büyük transfer olarak yorumlandı.

İMİRZALIOĞLU REKOR ÜCRET ALACAK!

Kurtlar Vadisi Kaos'ta yer alacak olan Kenan İmirzalıoğlu'nun alacağı ücret de dudak uçuklatacak cinsten. İmirzalıoğlu Kurtlar Vadisi Kaos dizisinden alacağı ücretle manşetlerden inmeyeceğe benziyor. İmirzalıoğlu'nun efsane diziden bölüm başına 280 bin TL alacağı öğrenildi.

Daha önce Kenan İmirzalıoğlu'nun Kurtlar Vadisi Kaso'un ilk bölümleri için konuk oyuncu olacağı öğrenilmişti. Ancak İmirzalıoğlu'nun Kim Milyoner'den ayrılması ile Kurtlar Vadisi Kaos'un ana kadrosunda yer alacağı dedikoduları dolaşmaya başladı. İmirzalıoğlu'nun daha önce Kurtlar Vadisi Kaos'un ilk 7 bölümünün konuğu olarak dizide yer alması bekleniyordu.

EZEL'E KIVANÇ TATLITUĞ KONUK OLMUŞTU!

Kenan İmirzalıoğlu'nun yer aldığı bir dönemin bir başka efsane dizisi Ezel'de de Kıvanç Tatlıtuğ konuk oyuncu olarak yer almış ve büyük ses getirmişti.

Şimdi de Kenan İmirzalıoğlu'nun Kurtlar Vadisi Kaos'ta ilk 7 bölümün konuk oyuncusu olarak yer alacağı bekleniyordu. Ancak İmirzalıoğlu'nun Kim Milyoner Olmak İster programından ayrılması diziye tamamen dahil oluyor söylentilerini açığa çıkardı.