Kurtlar Vadisi dizisinin unutulmaz ismi ATV'nin Akıncı dizisine transfer oldu. Akıncı dizisi elini güçlendirmek için bomba isimleri diziye katmaya devam ediyor.

Barış'a Ayrı, Savcı Fırat'a Apayrı "Yazık" Oldu! Ve Mahkum İçin "Final" Denildi! Dizi Senarist Kurbanı Oldu! Barış'a Ayrı, Savcı Fırat'a Apayrı "Yazık" Oldu! Ve Mahkum İçin "Final" Denildi! Dizi Senarist Kurbanı Oldu!
Kurtlar Vadisi dizisinin unutulmaz ismi ATV'nin Akıncı dizisine transfer oldu. Akıncı dizisi elini güçlendirmek için bomba isimleri diziye katmaya devam ediyor. Kurtlar Vadisi dizisinin unutulmaz karakterlerini canlandıran isimler ekranlara dönmeye başladı. İşte Akıncı'ya dev isim! Akıncı Yusuf kimdir?

Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi'nin başrolleri paylaştığı Akıncı dizisine sürpriz transfer! Bir dönem reyting rekorları kıran Kurtlar Vadisi dizisinin unutulmaz karakterlerinden Sarp Günsel'i canlandıran Murat Parasayar, Akıncı dizisiyle ekranlara geri dönüyor.

Bir dönem Show Tv'de yayınlanmış ve adını unutulmaz dizilere yazdırmış olan Kurtlar Vadisi dizisinden ATV'in ilk Türk süper kahraman dizisi Akıncı'ya büyük transfer! Kurtlar Vadisi'nin önemli oyuncularından Murat Parasayar Akıncı dizisine dahil oldu.

Akıncı dizisine dahil olan Murat Parasayar diziye Yusuf karakteri ile dahil edildi. Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Tolga Tekin, Yıldıray Şahinler, Didem İnselel gibi isimlerin yer aldığı ATV'nin yeni dizilerinden Akıncı'ya Kurtlar Vadisi'nde yer alan Murat Parasayar, Yusuf karakteri ile dahil edildi.

Murat Parasayar kimdir?

1966 Bursa'da doğmuştur. İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunudur. Pek çok reklam filmi ve defilelerde yer almıştır.

Yer Aldığı Yapımlar;

Bir Adam Yaratmak,

Kırık Kalpler

Ölümsüz kahramanlar,

Elif Abla ve Afacanlar

Çile,

Yarınsız Gece,

Küçük Semazen

Aloya,

Kiralık AnneTuzak,

Başkan

Camdan Pabuçlar,

Harput Güneşi,

Paydos,

Aşkımızda Ölüm Var,

Villa

Seni Yaşatacağım,

Belalım Benim

Benim İçin Ağlama

Sen Allahın Bir Lutfusun

Ayrı Dünyalar

İlk Aşk

Komşular

Gül ve Diken,

Mirasyediler

Yalnız Güneş Şahitti

Gerçek Kesit,

Barışta Savaşanlar