Başrollerini Burak Özçivit, Saruhan Hünel, Alma Terziç ve Ragıp Savaş'ın paylaştığı Kuruluş Osman, yeni yıldan önceki hafta 6. bölümüyle ekranlara geldi.

Başrollerini Burak Özçivit, Saruhan Hünel, Alma Terziç ve Ragıp Savaş'ın paylaştığı Kuruluş Osman, yeni yıldan önceki hafta 6. bölümüyle ekranlara geldi. Oldukça heyecanlı geçen 6. bölümün ardında Kuruluş Osman sezon arası verdi ve akıbeti çok merak edildi. Bizde sizler için Kuruluş Osman 1 Ocak var mı yok mu? Kuruluş Osman 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 7. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? gibi soruları yanıtladık. 

TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı! TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı!


Sofia'nın eline esir düşen Osman, büyük işkence gördü. Osman'ın esir olduğu duyan Bamsı ve Selcan Hatun, obayı birbirine kattı. Fakat Kuruluş Osman 7. bölüm fragmanı hala yayınlanmadı. Haliyle Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman? yılbaşı arası ne zaman bitecek? her yerde aranıyor. KURULUŞ OSMAN 7. BÖLÜM FRAGMANI NİÇİN YAYINLANMADI?Yeni yılın gelmesiyle diziler reklam anlaşmaları için ara verdi. Bu yıl geçen yıldan daha az sürecek olan reklam arası çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi Kuruluş Osman dizisini de etkiledi. Peki Kuruluş Osman 1 Ocak akşamı yayınlanacak mı? Dizinin yeni bölüm tanıtımı yayında mı?Ne yazık ki Kuruluş Osman 7. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Haliyle Kuruluş Osman 1 Ocak Çarşamba akşamı ATV ekranlarında olmayacak. Peki Kuruluş Osman yeni bölüm hangi tarihte yayınlanacak?Henüz bununla ilgili net bir bilgi gelmedi. Dolayısıyla Kuruluş Osman bu çarşamba ekranlarda olmayacak. Dizinin yılbaşındaki reklam anlaşmaları için verdiği ara ise ne kadar sürecek belli değil. Ancak tahminlere göre dizi sadece bir hafta ara verecek.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN KURULUŞ OSMAN'A KATILACAK MI?Geçtiğimiz yıllarda Diriliş Ertuğrul dizisinin başrolünde yer alan ve çok sevilen Engin Altan Düzyatan, yeni sezonda Kurşun dizisinde boy gösteriyordu. Ancak dizi düşük reytingleri sebebiyle erken havlu atınca Düzyatan boşta kaldı. Haliyle Engin Altan Düzyatan'ın Kuruluş Osman'ın kadrosuna katılıp katılmayacağı her yerde aranmaya başladı. Geçtiğimiz haftalarda bir açılışta konuya yönelik soruları yanıtlayan Düzyatan, Burak Özçivit'i beğendiğini; kendisine proje için bir teklif gelmediğini açıkladı.