Kuruluş Osman 32. Bölüm Fragmanı yayınlandı! 4 Kasım ATV Osman Ertuğrul'a karşı

Kuruluş Osman 32. bölüm fragmanı yayınlandı.

Televizyon 29.10.2020 - 00:20 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Kuruluş Osman 32. bölüm fragmanı yayınlandı. ATV Ekranların sevilen dizisi Kuruluş Osman 32. bölüm fragmanı neler olacak? Kuruluş Osman 4 Kasım 2020 yeni bölümü ses getiren bir fragman ile yayında. Kuruluş Osman 32. bölüm fragmanı izle! Kuruluş Osman 4 Kasım son bölüm tanıtımı çıktı.

Kuruluş Osman 32. Bölüm Fragmanı

Ekranların tarihi dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Heyecanla beklenen Kuruluş Osman 32. Bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Kuruluş Osman 32. Bölüm fragmanında neler yaşandı? Osman Bey’i bekleyen tehlike nedir? Hazal Hatun’un yeni planı ne olacak? İşte detaylar…

Kuruluş Osman 32. bölüm fragmanı 4 Kasım 2020ATV’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman 2. Sezon bölümleriyle ekran yolculuğuna devam ediyor. Çarşamba akşamlarına damga vuran dizi, tarihi bilgiler ışığında şekillenen senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosuyla göz dolduruyor. Ünlü oyuncu Burak Özçivit, Osman Bey karakterine hayat veriyor. Kayı Boyu’nun Osmanlı İmparatorluğu’na dönüşme hikayesinin anlatıldığı dizi de heyecan ve aksiyon hiç eksik olmuyor. Merakla takip edilen Kuruluş Osman 32. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Ertuğrul Gazi’nin aldığı kararları sorgulamaya başlayan Osman Bey, babasıyla yüzleşmek için harekete geçti. Özellikle, Geyhatu’nun peşinden Savcı Bey’i göndermesine çok alınmıştı. Savcı Bey’i takip ederek onunla birlikte savaşacağını söylemişti. Osman’ın başına buyruk şekilde hareket etmesi Ertuğrul Gazi’nin sinirlenmesine neden oldu. Dündar Bey’i Nikola ile anlaşma yapması için görevlendiren Ertuğrul Gazi, Kayı Boyu’nu korumaya çalışıyordu. Bamsi Bey’in Kayı Obasına geri dönmesi herkes için sevinç kaynağı oldu. Bamsi Bey, Osman’a çıktığı zorlu yolda tavsiyeleriyle akıl vermeye başlamıştı. Kayı Obası içerisindeki dengeler de değişim gösteriyordu. Hazal Hatun, gücüne güç katmak için harekete geçmişti.Bala Hatun, onu adım adım takip ederek ne planladığını öğrenmeye çalışıyordu. Osman ve Bala Hatun arasındaki aşk, birbirlerine duydukları güvenle şekillenmekteydi. Osman Bey için sürekli dua eden Bala Hatun, sevdiği adamın sapasağlam obaya dönmesini beklemekteydi. Kayı Obası’nı Anadolu’dan göndermek için her yolu deneyen Nikola, tuzak kurmaya hazırlanıyordu. Dündar Bey ile anlaşmış gibi görünmesine rağmen, Kayı Obasına ani bir baskın düzenlenmesi için emir verdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@