ATV ekranlarında yayınlanan ve milyonlar tarafından ilgiyle takip edilen Kuruluş Osman dizisinde Ayaz karakteri merak konusu oldu. Başrollerini Burak Özçivit, Ragıp Savaş ve Seray Kaya'nın paylaştığı Kuruluş Osman Ayaz kimdir? Atilla Güzel kaç yaşında ne

ATV ekranlarında yayınlanan ve milyonlar tarafından ilgiyle takip edilen Kuruluş Osman dizisinde Ayaz karakteri merak konusu oldu. Başrollerini Burak Özçivit, Ragıp Savaş ve Seray Kaya'nın paylaştığı Kuruluş Osman Ayaz kimdir? Atilla Güzel kaç yaşında nereli çok merak edildi. Biz de haberimizde. sizler için bu soruları yanıtladık.

Yeni devletin temellerinin atılmaya başlanmasından evvel Osman Bey en yakınında olan hainleri gördü. Ayaz karakterine gelindiğinde ise Osman Bey’in yeni diyarlar fethetmesinde önemli rol alacak karakterlerden biri oldu.

Kuruluş Osman Ayaz kimdir? Atilla Güzel kaç yaşında

Kuruluş Osman dizisinde Ayaz karakterini Atilla Güzel canlandırıyor. Heybetli duruşu ile karşısına geçenleri korkutan Atilla Güzel aslında bir güreşçi olarak görülüyor. Başarılı Milli güreşçimiz Rıza Kayaalp ile müsabakaya katılan güreşçi Atilla Güzel 1984 senesinde doğmuştur. Konya Selçuk Üniversitesi BESYO Öğretmenlik Bölümünden mezun olan Atilla Güzel 120 kilogram klasmanında yarışlara dahil olmaktadır. Kariyeri boyunca ülkemize pek çok madalya kazandırmıştır. İlk defa bir televizyon dizisinde yer alacak olan Milli güreşçi Güzel daha önceden Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı isimli sinema filminde de oynamıştır.