Kuruluş Osman Bamsı ölecek mi? Nurettin Sönmez diziden ayrılacak mı

Kuruluş Osman Bamsı ölecek mi? Nurettin Sönmez diziden ayrılacak mı çok merak edildi. Başrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı Kuruluş Osman dizisi bu hafta 21.

Gündem 13.05.2020 - 00:10 04.05.2021 - 04:25 İlan35

Kuruluş Osman Bamsı ölecek mi? Nurettin Sönmez diziden ayrılacak mı çok merak edildi. Başrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı Kuruluş Osman dizisi bu hafta 21. bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Osman Bey'in sıkıntılı günlerini göreceğimiz bölümde Bamsı'nın başına gelenler herkesi korkuttu. Çünkü Bahadır Bey, Bamsı ve Gündüz'e tuzak kurdu. Bamsı iki ok darbesiyle yaralandı. Peki Kuruluş Osman Bamsı'ya ne oldu? Nurettin Sönmez diziden ayrılacak mı? Kuruluş Osman 21. bölümde; Osman Bey oldukça zor durumdadır. Aygül’ün Osman Bey'i kandırması ile işler içinden çıkılmaz bir hal alacak. Osman Bey Aygül’e gerçekleri gösterip onun gözünü açmak isterken Aygül ise Osman Bey'i kandırır ve Alişar Bey'in himayesine girer. Alişar Bey'in hanımı olan Aygül Alişar’a abisinin katili olduğunu düşündüğü Osman Bey'i yakalatır. Osman Bey yakalanmasından sonra Alişar Osman’dan kurtulmak için onu sorgusuz sualsiz asmak ister; ancak Osman Bey'i emmisi Sungur Tekin gelerek Osman beyi Alişar’ın elinden alacak. Alişar bir kez daha kötü emellerine ulaşamasa da Bamsı ve Gündüz Bey için işler daha zor bir hal alacak. Dündar Bey'in yeni gelen oğlu Bahadır Bey Dündar’ı yeniden obada iktidar yapmak istemektedir. Gündüz bey Bahadır Bey'e güvense de bu güveni boşa çıkaran Bahadır Bey Gündüz Bey'e bir zarar veremese de Bamsı Bey önce kolundan sonra kendini vuranı görünce kalbinden vurulacaktır.

Kuruluş Osman Bamsı ölecek mi?Dizide Bamsı'nın akıbeti oldukça merak edildi. Fragmanı izleyen herkes Kuruluş Osman Bamsı ölecek mi? aramaya başladı.Ancak dizide Bamsı oldukça önemli bir karakter. Bu nedenle erken vedası söz konusu olmayacaktır. Kuruluş Osman yeni bölümde Bamsı kolundan iki ok alsa da ölmeyecek ve kurtulacaktır.Kuruluş Osman Nurettin Sönmez diziden ayrılacak mı?Kuruluş Osman dizisinde Bamsı karakterine Nurettin Sönmez hayat veriyor. Fakat sezon finaline kadar dizide önemli vedalar olsa da Nurettin Sönmez ayrılan isimlerden biri olmayacaktır. 


Gelişmelerden Haberdar Olun

@