ATV ekranlarında bu akşam Kuruluş Osman gecesi. 28.

ATV ekranlarında bu akşam Kuruluş Osman gecesi. 28. bölümü ile Kuruluş Osman bu akşam yayınlanacak iken yayınlanan bölümde Bamsı öldü mü ? Soruları çok meraklı araştırılıyor. Kuruluş Osman Bamsı'nın oğlunun nişanlısı tarafından vurulması herkesi şok ettirirken dizinin hayranları ve Kuruluş Osman Bamsı'nın hayranları Bamsı öldü mü? sorularına yanıt Aramaya devam ediyor. Peki Kuruluş Osman Bamsı karakterine hayat veren Nurettin Sönmez diziden ayrıldı mı ? Nurettin Sönmez kuruluş Osman dizisinden ayrıldı mı? Soruları ile birlikte Bamsı Beyrek tarihte kimdir ?sorusunu da sizler için Araştırdık. 

Kuruluş Osman 7 ekim tarihinde de tüm sevenlerini ATV ekranlarına kilitledi . Kuruluş Osman dizisinde yaşanan gelişmeler Kuruluş Osman Bamsı'nın ölen oğlunun nişanlısı tarafından vurulması geçtiğimiz bölümlere damgasını vurmuştu. Herkes Bamsı öldü mü sorusunu sorarken diğer bir yandan da Kuruluş Osman Bamsı karakteri ile karşımıza çıkan Nurettin Sönmez diziden ayrıldı mı? Bamsı Beyrek tarihte kimdir ? soruları çok merakla araştırıldı.

 Kuruluş Osman Bamsı öldü müKuruluş Osman dizisinde Bamsı rolüyle karşımıza çıkan Nurettin Sönmez'in Hayat verdiği Bamsı karakterinin diziden ayrılıp ayrılmadığı çok merak edilirken, yayınlanan yeni bölümünde bamsı'nın ölüp ölmediği konusunda sizleri bilgilendireceğiz

 Nurettin Sönmez kimdir1978 yılı doğumlu olan Nurettin Sönmez aslen istanbulludur ve İstanbul Üniversitesi maden Mühendisliği Bölümü öğrencisi olduktan sonra ve bölümü tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Ilk olarak mavi kelebekler dizisi ile karşımıza çıkmıştır. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde Bamsı Beyrek karakterine Hayat vermektedir.Şimdilerde ise kuruluş Osman dizisinde yer almaktadırBamsı Beyrek tarihte kimdirOğlunun nişanlısı tarafından geçtiğimiz bölümde vurulan Bamsı Beyrek Dede Korkut hikayelerinde bahsedilen bir kahramandır.  Bey Böyrek, Bay Bura, Bey Birye, Beğ Beyreg, Bey Beyrek, Bay Börek, Bağ Böğrek gibi adlarla da bilinmektedir. Atının adı Dengiboz veya Bengibozdur.

Gözden kaçırmayın

İsmail Hacıoğlu Mahkum Sonrası Yeni Projede! 49 Filmi Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? İsmail Hacıoğlu Mahkum Sonrası Yeni Projede! 49 Filmi Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?


Bamsı Beyrek, hikâyelerdeki ana karakter olan Salur Kazan'ın en yakın arkadaşıdır. Ayrıca tüm Oğuz beyleri içinde en yakışıklı dört kişiden biridir. Bamsı Beyrek'in adına Dede Korkut hikâyeleri dışında da rastlanır.