Kuruluş Osman kahreden ayrılık! Diriliş Ertuğrul'dan beri oynayan Bamsı Bey diziye veda etti

Kuruluş Osman bir ayrılık daha! ATV fenomen dizisi Kuruluş Osman Diriliş ertuğrul dizisinden beri oynayan Bamsi Bey diziye veda etti! Her hafta reyting rekorları kıran Kuruluş Osman hayranlarını

Dizi Haberleri 23.05.2021 - 22:17 23.05.2021 - 22:17 Berkay Keskin

Kuruluş Osman bir ayrılık daha! ATV fenomen dizisi Kuruluş Osman Diriliş ertuğrul dizisinden beri oynayan Bamsi Bey diziye veda etti! Her hafta reyting rekorları kıran Kuruluş Osman hayranlarını çok üzen ayrılık haberi geldi! 

Kuruluş Osman 60. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

ATV ekranlarında Burak Özçivit başrollerinde yer aldığı Kuruluş Osman bu hafta hayranlarını üzecek. Sezon finaline az bir süre kala ilk bölümden itibaren yer alan Bamsi Bey diziye veda etti! Kuruluş Osman üzen ayrılık herkesi çok üzdü! Bamsı Bey diziden ayrılıyor!

Kuruluş Osman 60. bölüm 2. fragmanı!

Kuruluş Osman ayrılık!

atv'de çarşamba akşamları yayınlanan ve başrollerinde Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Didem Balçın, Yıldız Çağrı Atiksoy gibi isimlerin bulunduğu Kuruluş Osman bir ayrılık daha. Henüz Ragıp Savaş, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Tekin Temel'in vedasını alışaman hayranları bu hafta herkesi üzen ayrılıkla kahroldu.

Bamsı Bey diziye veda ediyor!

26 mayıs çarşamba akşamı ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman Bamsı bey diziye veda edecek. Diriliş Ertuğrul dizisinden beri oynayan tek yıldız olan Bamsı Bey diziye vedasıyla bir dönem resmen kapanacak.

Nurettin Sönmez kuruluş osman'dan ayrıldı mı!

Kuruluş Osman dizisinde Nurettin Sönmez dönemi bitiyor. Hayranlarının çok sevdiği bamsı karakterini canlandıran Nurettin Sönmez toplamda 6 sezondur canlandırdığı Bamsı karakteri veda etti. Bir çok yeni dizi teklifi alan Nurettin sönmez çok yakında yepyeni bir projeyle ekranlara gelecek ve sürpriz rol herkesi şaşırtacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@