Kuruluş Osman’ın yeni sezon bölümleri heyecanla bekleniyor. Peki ne zaman başlayacak? İşte detaylar..

ATV ekranlarında yayınlanan, senaryosu Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep, Peker Bozdağ ile Ozan Bodur tarafından kaleme  alınan ve yönetmen koltuğunda Metin Günay'ın oturduğu  tarihi dönem dizisi Kuruluş Osman,  23 Haziran Çarşamba günü 64. bölümü ile ekranlara yaz tatili arası vermişti.

kurulus-osman

Başrolünde Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Erkan Avcı ve Yeşim Ceren Bozoğlu gibi oyuncuların yer aldığı çarşamba akşamlarının fenomen dizisinin yeni sezonu merakla bekleniyor.

Ekranların en çok izlenme rekora kıran Kuruluş Osman dizisi sürprizlerle dolu ve oldukça heyecanlı yeni sezonu ile Ekim ayında başlaması bekleniyor.  Son edinilen bilgiye göre ise dizinin kadrosuna 3 isim katıldı. Şeyma Korkmaz, Rüzgar Aksoy ve Serhat Kılınç kadroya dahil oldular.

Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu Dizi Setinde Korku Yarattı! Avcı Setinde Neler Oldu? Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu Dizi Setinde Korku Yarattı! Avcı Setinde Neler Oldu?

Kuruluş Osman dizisinin yeni sezon tarihi için henüz bir açıklama yapmadı. 3. sezon 65. bölümü ile ekrana gelecek olan Kuruluş Osman’ın yeni bölüm tarihi açıklandığında paylaşacağız.