Atv ekranlarının popüler ve favori dizilerinden olan Kuruluş Osman, başarıya doymuyor. Ödül üstüne ödül alan Kuruluş Osman başarısını kanıtladı.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!
Atv ekranlarının popüler ve favori dizilerinden olan Kuruluş Osman, başarıya doymuyor. Ödül üstüne ödül alan Kuruluş Osman başarısını kanıtladı. Burak Özçivit'in başrolünü oynadığı dizi 1 ay içerisinde 4 farklı ödül alarak başarısını kanıtladı. Dönem dizisi olan ve gerçek hayatı yansıtan dizi 2. sezonuyla devam ediyor. Geçtiğimiz sene adından çokça söz ettiren Kuruluş Osman, bu sene 2. sezonuyla da oldukça revaçta.Yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgi gören ve başarısı Türkiye ile sınırlı kalmayıp dünyanın pek çok ülkesine yayılan Kuruluş Osman, ülkemizde ödül yağmuruna tutuluyor. Dünyanın çoğu ülkesinde adından sıkça söz ettiren ve reyting rekorları kıran dizi olan Kuruluş Osman, 1 ayda toplam 4 farklı ödüle layık görüldü.Bu sene 6. gerçekleştirilen Altın 61 ödüllerinde 'Yılın En İyi Erkek Tv Yıldızı' ödülünü Burak Özçivit almıştır. Aynı ödül töreninde 'Yılın En İyi Senaristi' ödülünü ise Kuruluş Osman'ın senaristi olan Mehmet Bozdağ almıştır. Ayrıca Radyo ve Televizyon Gazeteciler Derneği tarafından Burak Özçivit'e 'Yılın En Başarılı Erkek Dizi Oyuncusu' ödülü verilmiştir. Ayrıca Altın Palmiye Ödüllerinde 'Yılın Tv Dizisi' ödülünü de aldı.