Yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer’in oturduğu Kuş Uçuşu dizisi hem hikayesi ile hem de oyuncu kadrosu ile gündeme bomba gibi düştü. Merakla beklenen Kuş Uçuşu dizisinin konusu, oyuncu kadrosu, yayın tarihi ve nerede yayınlanacağı merak konusu oldu. İşte detaylar…

İBB'ye Yeni Engel! Yabancı Ülke Temsilcileriyle Görüşme de İzne Bağlandı! İBB'ye Yeni Engel! Yabancı Ülke Temsilcileriyle Görüşme de İzne Bağlandı!

Ay yapım imzalı, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı Kuş Uçuşu dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ile gündemde yer almaya devam ediyor. Merakla beklenen Kuş Uçuşu dizisi birbirinden başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Dizi severler Kuş Uçuşu dizisinin konusunu, oyuncu kadrosunu, yayın tarihini ve nerede yayınlanacağını merak ediyor. Kuş Uçuşu dizisi ile ilgili merak edilenler…

4 1280 720-1

Kuş Uçuşu Dizisi Konusu Ne?

Yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer’in oturduğu, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, ay yapım imzalı Kuş Uçuşu dizisi gündeme bomba gibi düştü. Dizinin yayınlanan fragmanı ile heyecan daha da arttı. Yapımcılığını Kerem Çatay’ın yaptığı Kuş Uçuşu dizisinin konusu dikkat çekiyor. Dizi severler dizinin konusunu merak ediyor.

Kerem Çatay’ın yapımcılığını yaptığı Kuş Uçuşu dizisi konusu ile gündemde yer almaya devam ediyor. Dizide bakış açıları, yaklaşımlar ve hedefe giden yolda yürüme biçimleri X kuşağına göre artık bambaşka bir hal almıştır. Genç ve güzel bir kadın olan Aslı da kariyer basamaklarını çıkmak için çok çalışmaya güvenmek yerine Kuş Uçuşu gitmeye çalışır. Merak edilen yeni dünyanın yöntemleri ile en üste ulaşmaya çalışan Aslı, acaba amacına ulaşabilecek midir? Dizi hikayesi ile izleyenleri ekranlara kilitleyeceğe benziyor.

2_1280x720-12

Kuş Uçuşu Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kim Var, Nerede ve Ne Zaman Yayınlanacak?

Ay yapım imzalı Kuş Uçuşu dizisinde birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Merakla beklenen Kuş Uçuşu dizisinde Lale karakteri ile başarılı oyuncu Birce Akalay, Aslı karakteri ile ünlü oyuncu Miray Daner, Kenan karakteri ile İbrahim Çelikkol, Müge rolü ile İrem Sak, Selim karakterine ünlü oyuncu Burak Yamantürk gibi isimler yer alıyor. Dizide Defne Kayalar, Şifanur Gül, Eren Çiğdem, Demircan Kaçel ve Merve Hazer gibi birbirinden başarılı oyuncular bulunuyor.

Senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, yönetmenliğini Deniz Yorulmazer’in yaptığı, Ay Yapım Kuş Uçuşu dizisi dijital platformda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 3 Haziran 2022 tarihinde izleyici ile buluşacak olan Kuş Uçuşu dizisi Netflix’ te yayınlanacak. Netflix’in iddialı projeleri arasında yer almaya hazırlanan Kuş Uçuşu dizisi başarılı oyuncu kadrosu ve hikayesi ile oldukça beğenilmişe benziyor.

Başarılı oyuncu Birce Akalay’ın başrolünde yer aldığı dram türündeki Kuş Uçuşu dizisinin ilk sezonu sekiz bölümden oluşuyor. Güzel oyuncu Birce Akalay’ın dizideki performansı da yayınlanan fragman ile oldukça beğenildi.