Kutsi'nin eşi Sibel Ülker dün yaptığı paylaşımda 1 yıldır hem kendisinin hem de çocuklarının psikolojik şiddete ve manipülasyona maruz kaldığını iddia eden bir paylaşım yapmıştı. Ülker bugün geri adım attı.

Kutsi'nin geçen sene evlendiği Sibel Ülker dün yaptığı paylaşımda magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Benim Adım Melek dizisindeki çocuk oyuncunun annesiyle evlenen Kutsi eşi tarafından dün eşine ve çocuklarına şiddet uyguladığı iddiasıyla karşı karşıya gelmişti.

Kutsi’nin TRT'de dizisi Benim Adım Melek setinde tanışıp geçtiğimiz sene evlendiği Sibel Ülker dün yaptığı paylaşımda bir yılı aşkın süredir hem kendinin hem çocuklarının psikolojik şiddete maruz kaldığını söylemişti.

İddialara göre Şile’de ailesiyle tatil yapan Sibel Ülker, eşinin ilk evliliğinden olan kızlarıyla vakit geçirmesine sinirlendi ve böyle bir paylaşım yaptı. 

Konser için Bodrum’a giden Kutsi önceki evliliğinden olan kızlarıyla bakit geçirmek için süreyi uzsattı. O anları dostu  Burçin Birben de fotoğraf çekip sosyal medyadan paylaşınca Sibel Ülker sinirlerine hakim olamadı ve böyle bir yazı paylaştı.

Sibel Ülker bugün yaptığı paylaşımda ise geri adım attı ve yazdıklarının yanlış anlaşıldığını söyleyerek şunları yazdı;

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

"Dünkü yaptığım paylaşım tamamen yanlış anlaşılmıştır. Paylaşımımda sevgili eşim Kutsi’nin ismi dahi geçmemiştir. Kendisiyle boşanmadığımız gibi böyle bir durum söz konusu dahi değildir.

Konu zaten Kutsi ile evli olduğum için etraftan yapılan manipüle ve baskılarla alakalıdır. Yüzlerinde bir maskeyle bana oyuncuları taş çıkartan performans sergileyip arkamdan çevreler işlerdir.

Gizli olan Instagram sayfamdan yaptığım bu paylaşımı böyle yorumlanarak yayılmasına ve gündemi meşgul etmesine üzgünüm."