Kuzey Yıldızı 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuzey Yıldızı 38.

Kuzey Yıldızı 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuzey Yıldızı 38. bölüm fragmanı çıktı mı? Kuzey Yıldızı 38. bölüm fragmanı yayında mı? 31 Ekim 2020 Kuzey Yıldızı İlk Aşk 38. bölüm fragmanı yayında mı? Kuzey Yıldızı 38. bölüm fragmanı sizler için derledik. İşte o tanıtım.

Kuzey Yıldızı 38. bölüm fragmanı

Ekranların romantik komedi dizisi Kuzey Yıldızı’nda heyecan artmaya devam ediyor. Merakla beklenen Kuzey Yıldızı 38. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki,Kuzey Yıldızı 38. bölüm fragmanında neler yaşandı? Yıldız ve Kuzey’in romantik anları! Kuzey, Şule’yi ikna edebilecek mi? İşte detaylar…

Kuzey Yıldızı 38. bölüm fragmanı 31 Ekim 2020!

Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı sezona hızlı bir giriş yapmayı başardı. Cumartesi akşamları yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkan dizi de birbirinden eğlenceli anlar yaşanıyor. Yıldız, yıllar boyunca aşkını bir sır gibi sakladığı Kuzey ile yeni bir hayat kurma planları yapıyor. Sevdasının önünde hiçbir engel kalmamasını isteyen Yıldız, Kuzey’in evlilik teklifini kabul etmişti. Tam mutluluğa yelken açacaklarına inandıkları bir anda Şule’nin hamlesi devreye girdi.

Şule boşanmak istemediğini söyleyerek herkesi şaşkınlığa uğrattı. Öte yandan Kuzey yeni işinde başarılı olmak için yoğun bir çalışma temposuna girmişti. Ne olursa olsun Yıldız’ı bırakmayacağını ve sevdasına sahip çıkacağını söylemişti. Fakat, Yıldız’ın kalbine yeni bir şüphe düşmüştü. Yıllar önce Kuzey ve Yıldız nişanlanmış, evlilik planları yapıyordu. Kuzey, Yıldız’ı bırakarak İstanbul’a gitmiş ve Şule ile evlenmişti. Yeniden aynı durumu yaşayacağından korkan Yıldız, ne yapması gerektiğini bilemez haldeydi. Yıldız’ın babası Yaşar başına aldığı darbe nedeniyle hafızasını kaybetmişti.Doktorlar hafızasının zaman içerisinde eski haline döneceğini söylemişti. Lakin, Yaşar’ın yakın zamanda meydana gelen olayları hatırlamaması komik durumlara neden oldu. Eğlencenin bir an olsun azalmadığı Kuzey Yıldızı 38. bölüm fragmanı yayınlandı. Kuzey, Yıldız’ın mutsuz olduğunun farkındadır. Onu mutlu etmek için harekete geçer. Yıldız’a çok güzel bir sürpriz hazırlayan Kuzey, geçmişteki kötü anıların silinmesi için her şeyi yapmaktadır. Bu esnada Şule ve Yıldız’da bir araya gelmiştir. Şule, Yıldız’ı kocasından uzak durması için tehdit eder.