Show TV ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde; İsmail Demirci ve Aslıhan Güner yer aldığı Kuzey Yıldızı dizisinde heyecan ve aşk bitmek bilmiyor. Show TV ekranlarında her hafta Cumartesi günü yeni bölüm yayınlayan Kuzey Yıldızı dizisine yeni bir oyuncular katılmaya devam ediyor. Kuzey Yıldızı dizisine geçtiğimiz haftalarda iki yeni isim katılmıştı. Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncu kadrosuna katılan yeni oyuncular, Ayçin İnci ve Murat Makar olmuştu. Ayçin İnci ve Murat Makar'ın Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmasından sonra şimdi de diziye yeni bir erkek oyuncu katıldı. Kuzey Yıldızı dizisinde ocakbaşı sahibi karakterini oynayan Halil İbrahim Kurum, diziye katıldı.

Cumartesi akşamları Show TV'de yayınlanan Kuzey Yıldızı dizisine katılan Halil İbrahim Kurum'un dizide hangi karaktere hayat vereceği de belli oldu. Halil İbrahim Kurum, Kuzey Yıldızı dizisinde ocakbaşı sahibi rolünü oynayacak. Ocakbaşı sahibi rolünde olan Halil İbrahim Kurum'un kim olduğu merak edildi. Genç ve yakışıklı isim olan Halil İbrahim Kurum kimdir sorusu gündeme geldi. Kuzey Yıldızı Halil İbrahim kimdir? Ocakbaşı sahibi Halil İbrahim Kurum kim? Kuzey Yıldızı Halil İbrahim hangi dizilerde oynadı?Halil İbrahim Kurum Kimdir ?

Şimdilerde Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde yer alacak oyuncunun kim olduğu izleyenler tarafından merak edildi. Kuzey Yıldızı oyuncu kadrosuna katılan genç isim, izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Kuzey Yıldızı dizisinde dikkat çeken karakterlerden biri olacak olan Halil İbrahim Kurum, bu hafta diziye katılacak. Kuzey Yıldızı Halil İbrahim, ocakbaşı sahibi rolünde olacak. Dizide ocakbaşı sahibi olarak yer alan Halil İbrahim Kurum kimdir ? Halil İbrahim Kurum, 13 Aralık 1990 yılında Adana'da doğmuştur. 30 yaşında olan Halil İbrahim Kurum,  Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü'nden mezun olmuştur. Çeşitli tiyatro oyunlarında yer alan Halil İbrahim Kurum, müzikle de ilgilidir. Yakışıklı oyuncu Halil İbrahim Kurum'un ilk televizyon deneyimi ise Yeni Gelin dizisi ile olmuştur. Halil İbrahim Kurum, Yeni Gelin dizisinde Baran karakterine hayat vermiştir. Halil İbrahim Kurum, Kırmızı Oda dizisinde Selvi karakterine hayat veren Sema Keçik ile birlikte olduğu haberlerle gündeme gelmiştir. Sema Keçik ile aralarında çok yaş farkı olan Halil İbrahim Kurum, bir dönem aşk yaşamışlardır. Halil İbrahim Kurum ile kendisinden 30 yaş büyük olan Sema Keçik, 1 sene birlikte olmuşlardır. Halil İbrahim Kurum'un boyu 186'dır.

Halil İbrahim Kurum Oynadığı Diziler

Kuzey Yıldızı İlk Aşk,

Yeni Gelin- Baran Duran.