Show TV'nin çok sevilen Karadeniz dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam var mı? çok merak ediliyor. Diziyi kaçırmadan takip eden herkes, dizilerin Koronavirüs arası vermesi sebebiyle Kuzey Yıldızı yeni bölüm yayınlanacak mı? arıyor.

Show TV'nin çok sevilen Karadeniz dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam var mı? çok merak ediliyor. Diziyi kaçırmadan takip eden herkes, dizilerin Koronavirüs arası vermesi sebebiyle Kuzey Yıldızı yeni bölüm yayınlanacak mı? arıyor. Peki Kuzey Yıldızı İlk Aşk bugün var mı, yeni bölüm ne zaman? merak ediliyor. İşte detaylar...Kuzey Yıldızı İlk Aşk bugün var mı? Kuzey Yıldızı yeni bölüm ne zaman? her yerde aranıyor. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi reyting rekorlarını alt üst etmeye devam ediyor. Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin paylaştığı Kuzey Yıldızı 28 Mart 2020 yayın akışında var mı yok mu? çok merak ediliyor. Peki Kuzey Yıldızı İlk Aşk bugün var mı, yeni bölüm ne zaman? Detaylar haberimizde...KUZEY YILDIZI İLK AŞK NEDEN YOK?Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam son anda yayın akışından çıkartıldı. Koronavirüs nedeniyle Kuzey Yıldızı da bugün ekranlara gelmiyor. Hal böyle olunca yeni bölümü heyecanla bekleyen izleyiciler, Kuzey Yıldızı yeni bölüm hangi tarihte? sorusuna yanıt arıyor. KUZEY YILDIZI İLK AŞK YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!


Kuzey Yıldızı İlk Aşk Yeni bölüm fragmanı yayınlanmıştı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm haftaya Cumartesi günü ekranlarda olacak. Ancak başka bir günde yayın olmayacak.KUZEY YILDIZI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?Kuzey, bulduğu her fırsatta Yıldız'la arasına yeni bir mesafe koymakta, onu kendinden uzaklaştırmak için elinden geleni yapmaktadır. Yıldız, Kuzey'in bunu neden yaptığını öğrendiğinde hamlelerine yenilerini ekler. Yıldız'ın vazgeçmeye, Kuzey'inse geri adım atmaya niyeti yoktur. Adeta bir kapalı kutu olan Kuzey, Yıldız'ın motivasyonundan habersiz başka dertlerle boğuşmaktadır. Kızlarının başı bu kez büyük beladadır. Kuzey'se bu durumun sorumlularını yaptıklarına pişman etmeye kararlıdır.

Kuzey, bir yandan kızlarının başına buyrukluğuyla uğraşırken Yıldız da bir yandan başka planlar peşindedir. Kuzey'i özgürlüğüne kavuşturmayı kafasına koymuştur. Bu yüzden hem kendini hem de Kuzey'i fazlasıyla zora sokacak bir yola başvurur. Kuzey'in bunu öğrenmesi, Yıldız'a olan güveninin bir kez daha yerle bir olması anlamına gelecektir. Yıldız, büyük bir kararın eşiğindedir. Kuzey'e rağmen Kuzey için birçok şeyinden vazgeçecek midir? Yoksa tüm olanlara göz mü yumacaktır?