Show TV ekranlarında cumartesi gecesi reyting rekortmeni dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi nerede çekiliyor? Kuzey Yıldızı ilk Aşk seti nerede? Kuzey Yıldızısı dizisi seti hangi ilde her yerde? aranmaya devam ediyor. İşte Kuzey Yıldızı dizisinin çekild

Show TV ekranlarında cumartesi gecesi reyting rekortmeni dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi nerede çekiliyor? Kuzey Yıldızı ilk Aşk seti nerede? Kuzey Yıldızısı dizisi seti hangi ilde her yerde? aranmaya devam ediyor. İşte Kuzey Yıldızı dizisinin çekildiği yer...Kuzey Yıldızı İlk Aşk nerede çekiliyor? Dizi seti Türkiye'nin hangi cennetinde? soruları her yerde aranıyor. Show TV'nin iddialı yeni sezon dizisi Kuzey Yıldızı bu akşam 16. bölümüyle ekranlara geliyor. Hem komedi hem dram yüklü Karadeniz dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın başrollerini İsmail Demirci ve Aslıhan Güner paylaşıyor. 3 kızıyla Karadeniz’e yerleşen Kuzey adında bir adamın renkli hikayesini konu alan dizideki muhteşem doğa ise herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Peki Kuzey Yıldızı dizisinin çekimleri nerede yapılıyor?

Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği! Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği!
KUZEY YILDIZI NEREDE ÇEKİLİYOR?Show TV'nin yeni cumartesi dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Ordu'da çekiliyor. Kuzey ve kızlarının memlekete gitmeden önceki sahneleri İstanbul'da çekilen dizi esas olarak Ordu’nun Kabadüz ilçesinde bulunan Çambaşı Yaylası’nda çekiliyor.Muhteşem doğasıyla izleyenlere görsel şölen sunan Kuzey Yıldızı'nın çekimlerinin yapıldığı Çambaşı yaylası diziyle birlikte daha da popüler oldu.

KUZEY YILDIZI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?Kuzey ve Yıldız Karadeniz'in iki hırçın dalgası gibidir. Aileleri de çok yakın olan ikili birbirlerine aşık olurlar. Kendini bildi bileli Kuzey'i seven Yıldız, ondan başkasını istememektedir. Ailelerin de isteği ile ikili sözlenir. Ancak üniversite için İstanbul'a giden Kuzey verdiği sözleri unutur ve yeni bir aşka yelken açar. Bu durumu Yıldız ve ailesi öğrendiğinde ise işler değişir başta ailesi olmak üzere Kuzey adeta köyden aforoz edilir.  Böylece Kuzey'in ne ailesi ne de memleketi kalmamıştır. Aşık olduğu kadınla evlenen ve 3 kızı olan Kuzey, karısının ihaneti sonrası sıfırdan başlar ve memleketine geri döner. Ancak ona olan öfkesi 20 yıldır dinmeyen Yıldız ise onu geldiği yere göndermek için her yolu deneyecektir. Böylece 3 kız çocuğunun da hikayeye dahil olmasıyla Kuzey'in gitmeme Yıldız'ın affetmeme inadı yepyeni bir hayata başlamalarına neden olacak. Kuzey Yıldızı yeni bölümleriyle her cumartesi Show TV'de...