Başrollerini İsmail Demirci ve Aslıhan Güner'in paylaştığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oluyor. Kadrosunda Cezmi Baskın, Zeynep Koltuk, Ferda Kaynar, Merve Şen, Hüseyin Soysalan, Ayçin İnci, Toygan Avanoğlu ve  Burak Ca

Alparslan Büyük Selçuklu'dan Üzen Haber! Barış Arduç Ayrılma Sinyali Verdi! Alparslan Büyük Selçuklu'dan Üzen Haber! Barış Arduç Ayrılma Sinyali Verdi!
Başrollerini İsmail Demirci ve Aslıhan Güner'in paylaştığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oluyor. Kadrosunda Cezmi Baskın, Zeynep Koltuk, Ferda Kaynar, Merve Şen, Hüseyin Soysalan, Ayçin İnci, Toygan Avanoğlu ve  Burak Can gibi isimlerin yer aldığı diziye Alona Kral'ın konuk olacağı öğrenildi. Alona Kral, İvanka rolünü canlandıracak . Peki Alona Kral kimdir?

Diziden en son Cevher karakterine can veren usta oyuncu Cengiz Bozkurt ayrılmıştı. Fenomen diziye Alona Kral'ın dahil olmasıyla gözler oyuncuya çevrildi. Alona Kral yaşı kaç, evli mi , nereli gibi oyuncuya dair merak edilenler haberimizde yer alıyor..Alona Kral kimdir?

21 Ağustos 1981 tarihinde Sibirya'da dünyaya gelmiştir. Rusya'da ekonomi okumuştur. Master için Türkiye'ye Boğaziçi Üniversitesi'ne gelmiş ve bu dönemde mankenlik yapmaya başlamıştır. Tatil için gittiği Antalya'da hayatının aşını bulmuş ve evlenmiştir. 2 tane oğlu bulunmaktadır. Filinta ve Kaçak gibi yapımlarda yer almıştır.

Kuzey ve Yıldız'ın geçmişten gelen aşk hikayelerini konu alan Süreç Film'in Kuzey Yıldızı İlk Aşk adlı dizisinin senaryosunu ve yönetmenliğini Ersoy Güler üstlenmektedir. Fenomen dizi her cumartesi saat 20:00'de Show TV'de yayınlanmaktadır.