Kuzey Yıldızı İlk Aşk Hayranlarına Üzen Haber! Kuzey Yıldızı Final Yapıyor!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk final bölümü netleşti! Kuzey Yıldızı İlk Aşk final tarihi ne zaman?

Dizi Haberleri 10.05.2021 - 22:00 10.05.2021 - 22:01 Ece Sahan

Kuzey Yıldızı İlk Aşk hayranlarına kötü haber geldi! Kuzey Yıldızı final tarihi belirlendi. Reytinglerde ilk sıralarda olmasına rağmen final yapacak olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk hayranları finali ertettiremedi.

Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin başrollerinde yer aldığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi yeni sezon onayı alamadı. Reytinglerde 2. sırada olan dizi buna rağmen final yapacak. Peki ama neden?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisisinin yapımcısı oyunculardan ücretlerini düşürmesini ancak oyuncular bunu kabul etmedi. Hal böyle olunca yapımcı diziyi bitirme kararı aldı. Peki Kuzey Yıldızı İlk Aşk finali ne zaman?

Ekranların romantik komedi dizilerinden Show TV'nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk final bölümü tarihi bir kez daha değişti. Dizinin finali erkene alınırken hayranlar bu haberi tepkiyle karşıladı. 

Karadeniz komedisi olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk finalden kaçamadı. Yüksek reytingler ile zirveye oynamasına rağmen dizi final yapıyor.

FİNAL TARİHİ AÇIKLANDI

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin final tarihi tam bir kördüğüm olmuştu. Dizi için ilk önce 60. bölümde final yapmaya karar kılmıştı. Ancak karar değişikliği ile dizinin veda edeceği tarih 67. bölüme uzatılmıştı. Daha sonra bir bölüm daha uzatılan ve 68. bölümde karar kılınmıştı. Ancal son karar yeniden değişti.

Bu sefer dizinin final tarihi erkene alındı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi son gelen haberlere göre 64. bölümde ekranlara veda edecek. Yani dizi bu hafta yayınlanacak yeni bölümü ile bir son dakika değişikliği olmazsa ekranlara veda ediyor.

KENDİ DİZİSİ FİNAL YAPARKEN EŞİ YENİ DİZİYE BAŞLADI

İsmail Demirci'nin Kuzey karakterini verdiği Kuzey Yıldızı İlk Aşk final yaparken, Demirci'nin eşi Hande Soral ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Ümit rolü ile dahil olmuştu. İkili geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda dizi çekimleri nedeniyle görüşemediklerinden yakınmıştı. 

Hande Soral Adana'da dizi çekimlerinde yer alırken, İsmail Demirci ise Ordu'da dizi çekimlerinde yer alıyordu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@