Yapımını Süreç Film'in üstlendiği, başrollerini slıhan Güner, İsmail Demirci, Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi isimlerin paylaştığı dizide Yıldız ve Kuzey'in arası yine bozuldu.  Şule’nin boşanmaya

Yapımını Süreç Film'in üstlendiği, başrollerini slıhan Güner, İsmail Demirci, Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi isimlerin paylaştığı dizide Yıldız ve Kuzey'in arası yine bozuldu. Şule’nin boşanmaya karar verdiği anda Kuzey'in Yıldız’a bu haberi vermesi ve sonrasında yaşanacak olan komik olayların habercisi Mahmut olacak. Haliyle Kuzey Yıldızı İlk Aşk Mahmut Kaptan kimdir? Gerçek adı ne çok merak edildi.KUZEY YILDIZI MAHMUT KAPTAN KİMDİR?

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!


Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin Mahmut karakteri Ordu’da yaşayan ve Kuzey’e benzeyen birisidir. Yıldız yaşadığı olaylar sonrasında sevdiği adamı kıskandırmak ve sinir etmek için bu isim üzerinden devam edecektir.Mahmut Kaptan ilk olarak çöp konteynerinden ve daha sonra Yıldız’ı arabasının arkasından ortaya çıktı. Bu sezon reytinglerde beklenenin üstünde bir performans gösteren Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Mahmut rolünü canlandıran kişinin kim olduğu henüz bilinmiyor.