Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi oyuncuları gerçek adları! Kuzey Yıldızı dizisi konusu nedir? Kuzey Yıldızı dizisi senaristi kim? Kuzey Yıldızı dizisi nerede çekiliyor? Kuzey Yıldızı dizisi karakterleri isimleri? Show Tv'nin sevilen komedi dizisi Kuzey Yıldız

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi oyuncuları gerçek adları! Kuzey Yıldızı dizisi konusu nedir? Kuzey Yıldızı dizisi senaristi kim? Kuzey Yıldızı dizisi nerede çekiliyor? Kuzey Yıldızı dizisi karakterleri isimleri? Show Tv'nin sevilen komedi dizisi Kuzey Yıldızı'na dair merak edilen her şey ve dizinin bilinmeyenleri! Kuzey Yıldızı İlk Aşk İsmail Demirci kimdir? Kuzey Yıldızı İlk Aşk Yıldız kimdir? Aslıhan Güner nereli?

Show Tv'nin başrollerinde İsmail Demirci ve Aslıhan Güner'in yer aldığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yapımcılığını Süreç Film üstlenirken, yönetmenliğini ise Ersoy Güler yapıyor. Sıcak ve samimi hikayesiyle yediden yetmişe sıkı bir hayran kitlesine sahip olan Karadeniz dizisi yayınlandığı günün en popüler yapımlarından biri haline geldi.

Reytinglerde ilk sırada yer alan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin oyuncuları sosyal medya paylaşımlarıyla da merakla takip ediliyor. Peki Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin oyuncuları haklarında merak edilenler neler?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Konusu Nedir?

Yıldız, Kuzey’i çocukluğundan beri sevmektedir. Bugüne kadar gözü ondan başka kimseyi görmemiştir. Ailelerde uzun zamandan beri dost olduğundan dolayı Kuzey’le Yıldız’a söz yüzüğü takılır. Ancak Kuzey Üniversite okumak için şehirden ayrıldığında umarsızca yeni aşklara yelken açar. Bu durum köye ulaşınca Kuzey, başta Yıldız ve ailesi olmak üzere tüm köy tarafından aforoz edilir. Artık Kuzey’İn ne bir ailesi ne de gidebileceği bir memleketi vardır. Yıldız bu olaydan sonra bir gün bile acısını unutamamıştır.Kuzey ise aşık olduğu kadınla evlenerek ondan üç çocuk sahibi olmuştur. Ancak günün birinde Yıldız’a yaşattığı durumun aynısı başına gelir. Kuzey terk edilmiş, üstelik dolandırılarak neredeyse sıfır noktasına gelmiştir. Kuzey, binbir umutla hikayenin en başına yani memleketine geri dönmeye karar verir. Kızlarıyla birlikte burada kendisini kabul ettirmeye çalışacaktır. Ancak Yıldız kendisini bu duruma düşüren Kuzey’i pişman etmeye yeminlidir. İşin içinde ergenlik çağlarında bulunan genç kızlarda olduğundan dolayı, iş artık kontrol edilemez bir noktaya varır. Yıldız affetmemeye Kuzey ise memleketinden gitmemeye kararlıdır. Bu hikayede en kararlı olan kazanan haline gelecektir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Oyuncu Kadrosu

Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncu kadrosunda İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Cezmi Baskın, Toygan Avanoğlu ve Uğur Demirpehlivan gibi isimler yer alıyor. Yıldız oyuncu kadrosu ile dikkat çekici gözüken diziye her geçen gün farklı isimlerde katılmaya devam ediliyor. Özellikle dizinin hayranları Kuzey Yıldızının yeni oyuncuları kimler gibi araştırmaları sıklıkla yapıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Nerede Çekiliyor?

Bir Karadeniz komedisi olan Kuzey Yıldızı dizisinin çekimleri Ordu'da yapılmaktadır. Dizi seyircileri Karadeniz'in yeşili ve mavisiyle ile mest etmektedir.Kuzey Yıldızı İlk Aşk Yeni Oyuncuları

Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncu kadrosu her geçen gün yıldız oyuncuları ağırlamaya devam ediyor. Kuzey Yıldız’a yeni oyuncular dahil oldu. Dizinin kadrosuna yeni gelen isimler ise Ayçin İnci ve Murat Makar’dır. Diziye ATV'deki Ah Genliğim Eyvah dizisi biter bitmez başarılı oyuncu Cengiz Bozkurt'da dahil edilerek büyük şaşkınlık yaratılmıştı. Diziye önümüzdeki günlerde başka sürpriz isimlerinde dahil olacağı tahmin ediliyor.

İsmail Demirci Kimdir?

13 Kasım 1984 Ankara doğumludur. 2009 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nünden mezun oldu. Kurtlar Vadisi Pusu'da Erkan karakteri ile tanınmıştır. Hande Sorel ile evlidir.Aslıhan Güner Kimdir

17 Aralık 1987 İstanbul'da doğmuştur. Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. İlk kez 2002 yılında Sırlar Dünyası adlı dizi ile ekranla tanışmıştır. Asi dizisiyle tanınmıştır. 2013 yılında Şefkat Tepe dizisinde tanıştığı Mert Kılıç ile evlenmiştir.