Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın çekimleri durdu ! Dizide büyük şok yaşandı !

Show Tv'nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'tan kötü haber geldi. Bu sıralar tüm dünyayı ele geçiren ve artık yakın çevremizde bile duyduğumuz Covid-19 virüsü dizi setlerine sıçradı.

Dizi Haberleri 14.11.2020 - 17:14 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Show Tv'nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'tan kötü haber geldi. Bu sıralar tüm dünyayı ele geçiren ve artık yakın çevremizde bile duyduğumuz Covid-19 virüsü dizi setlerine sıçradı. Trt 1'in dizisi Gönül Dağı, Star Tv'nin popüler dizi Menajerimi Ara derken şimdi de Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'a bulaştı. Dizinin çekimleri durdu !

Karadeniz'de çekilen ve izleyenlerine Karadeniz fırtınaları estiren dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın setinde koronavirüs çıktı. Tüm ekibe her çekim öncesi yapılan Covid-19 testi bu defa üzdü. Oyunculardan birinin koronavirüs testi pozitif çıktı.Dizinin başrol oyuncularından Nilsu Berfin Aktaş'ın koronavirüs tetsi pozitif çıktı. Sette çıkan koronavirüs ile setteki çekimler durduruldu. Tüm set ekibi karantinaya alındı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın çekimleri durduruldu.Set ekibine ve oyuncularına da test yapıldı. Başka kimse de pozitif çıkmasa da tüm ekip karantinaya girdi. Çekimler 1 haftalığına durduruldu. Covid-19 testi pozitif çıkan Nilsu Berfin Aktaş, instagram hesabından durumu doğruladı.

 

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@