La Casa De Papel 5. sezon ne zaman başlayacak sorusu Netflix ekranlarında yanıtını bulduğu iddia edilirken biz de sizler için La Casa De Papel 5.

Eda Ece'nin Sevgilisiyle Olan Videosunu Milyonlar İzledi! Aşkından Öpmeye Doyamadı! Eda Ece'nin Sevgilisiyle Olan Videosunu Milyonlar İzledi! Aşkından Öpmeye Doyamadı!
La Casa De Papel 5. sezon ne zaman başlayacak sorusu Netflix ekranlarında yanıtını bulduğu iddia edilirken biz de sizler için La Casa De Papel 5. sezon araştırması yaptık. Peki La Casa De Papel 5. sezon ne zaman başlayacak? La Casa De Papel 5. sezon ile final mi yapacak soruları şu sıralar sezonlardır devam eden İspanyol soygunun en dibinin yaşandığı dizi için merakla araştırılırken biz de sizler sadece yayınlanan paylaşımlar ile tüyolar verebileceğiz.

Bilindiği üzere La Casa De Papel 5. sezon ile alakalı Netflix ve La Casa De Papel yapımcıları yaptıkları paylaşımlarda 'Kasım'da soygunlar bitiyor' demişlerdi. Ancak sevilerek izlenilen La Casa De Papel 5. sezon final mi yapacak sorusuna iki tüyo verebiliriz. Ya La Casa De Papel 5. sezon final yapacak ya da formak değiştirip artık İspanya soygunu gündemini işlemeyecek.

Alex Pina imzalı olarak İspanya kökenli La Casa De Papel 5. sezon sosyal medya da ortaya atılan iddialar da final yapacağı söyleniyor. Úrsula Corberó,Álvaro Morte,Itziar Ituño gibi ispanyol isimlerin penesinde Netflix ekranlarında bizlerle birlikte lan ve tüm dünyada fırtınalar estiren La Casa De Papel 5. sezon final olacak. Ancak final sezonunun ne zaman başlayacağı da çok merak ediliyr.



Ağustos itibari ile çekimlerinin başladığı belrtilen La Casa De Papel 5. sezon, geçtiğimiz sezon gibi 8 9 ay çekim sonrasında 2021 ortaları gibi yayınlanması bekleniyor.

İspanya'nın en büyük soygunu konu edinilen La Case De Papael 4. sezon çok heyecanlı bir şekilde son bulurken hemen akabinde de La Casa De Papel 5. sezon merağı artmıştı.



İspanyol soygun üzerinden olan la Case de papel final sezonu yani 5 sezonunu inceleyeceğiz istersiniz ilk önce 4sezon hazırlayalım 4 sezonun ayrı bir tuhaf şekilde ölmüştü Polisler tarafından yakalanan Raguel profesörün planı sayesinde Kurtulmuş, BeloGandi ise ekip tarafından yakalanmıştı ve son olarak ekibin beyni Profesör Alisya tarafından son sahnede yakalandı.

Peki bizi La Casa De Papel 5. sezon neler bekleyecek


Bilginiz üzere La Casa De Papel 5. sezon final sezonu olacak yani soygun bitecek.  Son sahnede Alisya tarafından yakalanan profesörü kurtulacak mı? Nasıl kurtulacak?  büyük ihtimalle Alisya'nın silahı çektiği anda sancısının tutacağı sosyal medya da iddia edilirken,  Profesör onu mecburen doğurmak zorunda kalacak . Devlet tarafından yakalanma kararı alınan Alisya bir şekilde ekibe katılacak