La Casa De Papel 5. Sezon Ne Zaman? İlk Tanıtım Ne Zaman Gelecek?

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman? Açıklama yapıldı mı? La Casa De Papel 5. sezon ilk tanıtım ne zaman?

Dizi Haberleri 01.05.2021 - 14:29 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Netflix'in en popüler dizisi La Casa De Papel 5. seoznu ile seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Peki La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? La Casa De Papel hayranlarının merakla beklediği soruların cevapları haberimizde..

Yabancı dizi izleyicilerinin son yıllardaki göz bebeği Netflix dizisi La Casa De Papel yeni sezon tanıtımı heyecanla bekleniyor. Peki dünyaca ünlü dizinin  5. sezonu ne zaman yayınlanacak?

Álex Pina'nın yaratıcısı olduğu İspanyol dizisi La Casa De Papel farklı konusu ile izleyenleri kendisine çekmeye başardı. 4 sezondur ilgiyle takip edilen dizinin 5.sezon çalışmaları da devam ediyor. Peki dizinin 5. sezonu ne zaman yayınlanacak?

Akıl dolu bir soygun hikayesinin anlatıldığı Netflix dizisi La Casa De Papel 5. sezon seyiric ile buluşmaya hazırlanıyor. Tokyo, Berlin, Denver, Helsinki, Lizbon, Moskoca, Stockholm, Nairobi, Rio, Palermo ve Oslo gibi karakter isimlerinin yer aldığı İspanyol yapımı diziye bu sezon İstanbul karkaterinin de eklenmesi bekleniyor. Peki yeni sezon ne zaman?

La Casa De Papel 5. sezon haberi duyruldu. Dizinin sayfasında 5. sezon duyurusu yapılsada yayın tarihi henüz açıklanmadı. Edinilen bilgiye göre dizye İstanbul karakterinin de eklenmesi bekleniyordu. Ancak henüz resmi bir açıklama yer almadı.

La Casa De Papel 5. sezon ilk bölüm yayın tarihinin ise önümüzdeki günlerde duyurulacağı öğrenildi.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@