Netflix’in dünyaca ünlü fenomen dizisi “La Casa De Papel” bir video yayınladı. Videoya başlarken ilk sözlerinin “Ah Türkiye” olması dikkat çekti.

İlk olarak 2 Mayıs - 23 Kasım 2017 arasında İspanyol televizyon kanalı Antena 3'te yayımlanan ancak gördüğü ilgi ve yakaladığı başarı sonrası 2017 sonlarında Netflix tarafından dünya genelinde yayınlanmak üzere satın alınan muhteşem dizi La Casa De Papel, Türkiye için bir teşekkür videosu hazırladı.

berlin.001-1265x500

Ekranlara 3 Aralık 2021’de 5.Bölüm 2.Kıısm’ın da yayınlanması sonrası veda eden dizi sadece dünyada değil Türkiye’de de büyük bir ilgi ile izleniyordu. Durum böyle olunca La Casa De Papel Türkiye’deki hayranları için kamera karşısına geçti. La Casa De Papel’in Berlin'i Pedro Alonso, Tokyo rolündeki Úrsula Corberó ve Profesör'ü canlandıran Alvaro Morte, Türkiye'ye teşekkür videosu çekti.

13511672-1200x675

Cilt Bakımı Sırları Cilt Bakımı Sırları

Video’da özellikle La Casa De Papel’in Berlin karakterinin “Ah Türkiye, tüm sonların sonu”  dediği bölüm dikkat çekti.Berlin karakterine hayat veren Pedro Alonso daha önce İstanbul’a bir ödül töreni için de gelmişti.