Leyla İle Mecnun Dizisine Son Yaz'ın Arda'sı Sarp İkiler Dahil Oldu! Sarp İkiler Kimdir?

Son Yaz dizisinde Arda karakterine hayat veren Sarp İkiler Exxen'de yayınlanacak olan Leyla ile Mecnun dizisinin kadrosuna dahil oldu! Sarp İkilier kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte detaylar..

Dizi Haberleri 13.06.2021 - 18:08 13.06.2021 - 18:09 Azra Özdemir

Bir döneme damga vuran efsane dizi Leyla ile Mecnun Exxen'de yeniden başlıyor!  Eflatun Film yapımcılığını üstlendiği, Burak Aksak tarafından kaleme alınan ve Onur Ünlü'nün çekeceği Leyla ile Mecnun dizisi hazırlıkları hızla sürüyor.

Ali Atay ve Deniz Işın'ın başrolünü paylaşacağı dizisinin kadrosu da belli olmaya başladı. Yeni bölümleri ile Exxen'de yayınlanacak olan dizinin kadrosuna Deniz Işın'ın ardından Sarp İkiler de katıldı. İkiler, Son Yaz dizisinde canlandırdığı Arda karakteri ile dikkat çekmişti.

26 Haziran'da sete çıkıyor!

Dizi severlerin merakla  beklediği Leyla ile Mecnun 26 Haziran'da sete çıkıyor. Eylül ayında ise Exxen'de yayınlanması planlanıyor.

Sarp İkilier'in diziye dahil olmasının ardından gözler oyuncuya çevirlmiştir. Sarp İkilier kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte oyuncunun hayatına dair ayrıntılar..

sarp

Sarp İkiler Kimdir?

Sarp İkiler, 1997 yılında İstanbul'da doğmuştur. Şu anda bir üniversitede radyo sinema ve televizyon bölümünde öğrenimine devam etmektedir.

Sarp İkiler, Hercai dizisinde Caner karakterine hayat vermiştir. Şimdilerde ise Son Yaz dizisinde Arda karakterini canlandırmaktadır. Leyla ile Mecnun dizisinin kadrosuna dahil olmuştur.

Sarp İkiler oynadığı diziler;

Hercai- Caner,

Son Yaz- Arda.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@