Leyla ile Mecnun dizisinin yeni Leyla'sı belli oldu!

Bir döneme damga vuran efsane dizi Leyla ile Mecnun yeniden başlıyor. Exxen'de yayınlanacak Leyla ile Mecnun dizisinin tüm oyuncularıyla anlaşılırken sadece Leyla karakteri merakla bekleniyordu.

Dizi Haberleri 19.05.2021 - 15:18 19.05.2021 - 15:18 Berkay Keskin

Bir döneme damga vuran efsane dizi Leyla ile Mecnun yeniden başlıyor. Exxen'de yayınlanacak Leyla ile Mecnun dizisinin tüm oyuncularıyla anlaşılırken sadece Leyla karakteri merakla bekleniyordu. Acun Ilıcalı platformunda yayınlanacan Leyla ile Mecnun dizisinde yeni Leyla'sı belli oldu!

Tüm kadro birarada!

Eflatun Film yapımcılığında Burak Aksak kaleminden yayınlanacak Onur Ünlü'nün çekeceği Leyla ile Mecnun dizisi tekrardan çekiliyor. Exxen'de yer alacak Leyla ile Mecnun dizisi Haziran ayında sete çıkıyor.

En son Ali Atay Mecnun ile Cengiz Bozkurt Erdal Bakkal projeye evet demesiyle ile Leyla ile Mecnun dizisi çekimleri başlıyor. Exxen'de Eylül ayında yayında olacak Leyla ile Mecnun dizisinde kadın başrol belli oldu!

Leyla ile Mecnun ne zaman başlayacak?

Acun Ilıcalı'nın duyurduğu Leyla ile Mecnun dizisi başlama tarihi Eylül ilk haftası olacak. Ancak yeni dizide Leyla karakteri için anlaşmaların beklediği ortaya çıktı. İlk olarak Simay Barlas'ın adı geçse de Leyla ile Mecnun dizisinde sürpriz isim Leyla karakterini kaptı! 

Aslı Enver yeni Leyla oldu!

En son Babil dizisiyle ekranlara gelen ve Murat Boz'la yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Aslı Enver, Leyla ile Mecnun dizisinde Leyla karakterini kaptı! Aslı Enver yeni bir sinema filmi hazırlıklarında olduğu ve Leyla ile Mecnun setini bir 15 gün geciktirebileceği öğrenildi. Arada 15 günlük problemi başka bir yolla çözmek isteyen senaryo ekibi Aslı Enver'e göre senaryo planlamaya başladı!

Hayranları çok sevinçli!

Şu sıralar Hakan Bonomo senaryosunu yazdığı Sen Yaşamaya Bak filmi için Netflix'le anlaşma sağlayan Enver, Kaan Urgancıoğlu ile başrol oynayacağı açıklanmıştı. Exxen'de Tolgshow programına da konuk olan Enver'e en çok Acun Ilıcalı sevindi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@