Leyla ile Mecnun'un yeni Leyla'sı Deniz Işın kimdir Kaç yaşında? Deniz ışığının oynadığı diziler

Leyla ile Mecnun'un merakla beklenen yeni Leyla'sı açıklandı. Peki Leyla karakterine hayat verecek Deniz Işın kimdir, kaç yaşında? Deniz Işın hangi dizilerde rol aldı?

Dizi Haberleri 10.06.2021 - 13:51 10.06.2021 - 13:56 Volkan Arık

TRT 1 ekranlarında yayınlandığı döneme damga vuran Leyla ile Mecnun dizisi Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen platformu için yeniden çekiliyor. Leyla ile Mecnun tam kadro yeniden çekilirken kadroda değişen tek isim ise Leyla karakteri oldu. Dizinin oyuncu kadrosu geçtiğimiz günlerde netleşmiş Leyla için arayışların ise devam ettiği açıklanmıştı. Nihayet büyük merakla beklenen Leyla karakteri açıklandı. Leyla ile Mecnun'un yeni Leyla'sı genç oyuncu Deniz Işın oldu. Peki Denizli Işın kimdir? Deniz Işın kaç yaşında? Deniz Işın’ın rol aldığı diziler ve detaylar haberimizde…

TRT 1 ekranlarında 2011-2014 yılları arasında yayınlanan ve fenomen haline dönüşen Leyla ile Mecnun dizisi yeniden çekiliyor. Leyla ile Mecnun Exxen’de yeniden yayınlanmaya hazırlanırken oyuncu kadrosu da izleyiciler tarafından merakla bekleniyordu. Leyla ile Mecnun dizisinde oyuncular tam kadro hazır bulunacak ancak sadece Leyla karakteri değişecek. Leyla karakterinin uzun süreden beri açıklanması beklenirken yönetmen Onur Ünlü yeni Leyla'yı açıkladı. Son olarak masumiyet dizisinde rol alan Deniz Işın Leyla ile Mecnun'un yeni leylası oldu.

leyla-ile-mecnunun-yeni-leylasi-deniz-isin-kimdir

YÖNETMEN ONUR ÜNLÜ AÇIKLADI

Merakla beklenen Leyla ile Mecnun dizisinin yeni leylasını dizinin yönetmeni Onur Ünlü açıkladı. Sosyal medya hesabından Deniz Işın ile beraber çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan ünlü yönetmen Exxen platformunda yayınlanacak olan Leyla ile Mecnun dizisinde Leyla karakterini genç oyuncunun Hayat vereceğini duyurmuş olduğu.

YENİ LEYLA DENİZ IŞIN KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

İzmir'de 28 Mayıs 1992 tarihinde dünyaya gelen Deniz Işın aslen İzmirlidir. Üniversite eğitimini tamamlayan ne kadar İzmir'de yaşayan genç oyuncu Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü mezunudur ve ardından aynı üniversitede malzeme bilimi ve mühendisliği bölümünde yüksek lisans yapmıştır. 2 yıl İzmir'de oyunculuk eğitimi aldıktan sonra İstanbul'a taşınan ve 1 yılda burada oyunculuk eğitimi alan Deniz Işın tiyatro oyunculuğu ile kariyerine başlamıştır. Deniz Işın birçok reklam filminde rol alırken ilk dizi deneyimi ise her yerde sen isimli Romantik Komedi dizisi olmuştur. Ardından sefirin kızı dizisinde kısa sürede olsa rol alan Deniz Işın son olarak masumiyet dizisinde izleyici ile buluştu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@