Lezzet Düşkünleri sunucusu kim? Gerçek adı ne? Restaurantı var mı her yerde aranmaya başladı.  Programda her hafta 5 ekip bir evde 6 gün boyunca yemek yapacaklar.

İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı! İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı!

Lezzet Düşkünleri sunucusu kim? Gerçek adı ne? Restaurantı var mı her yerde aranmaya başladı. Programda her hafta 5 ekip bir evde 6 gün boyunca yemek yapacaklar. Her yarışmacının da yayında bir yardımcısı olacak ve verilen süre içinde istenilen menüleri hazırlamak ve izleyiciye nasıl yaptıklarını da sesli olarak anlatmak zorunda kalacaklar. Haftanın sonunda bir yarışmacı ve yardımcısı Lezzet Düşkünleri evine veda etmek zorunda kalacak. Öte yandan yarışmada bir adet hem sunucu hem de jüri üyeliği yapan bir şef var. Peki Lezzet Düşkünleri sunucusu kimdir? Gerçek adı ne? Restaurantı var mıTV8'de yayınlanan Lezzet Düşkünleri programının sunuculuğunu ünlü şef Gabriele Sponza yapıyor. Hal böyle olunca Gabriele Sponza kimdir? Kaç yaşında her yerde aranmaya başladı.

Lezzet Düşkünleri sunucusu kimdir? Gerçek adı neLezzet Düşkünleri programının sunucusu Gabriele Sponza 1982 İzmir doğumludur.Mutfak ve Restaurant İşletmeciliği Eğitmenliği kariyerine ilk olarak İstanbul Mutfak Sanatları Akademisi’nde başladıktan sonra, iki yıl İzmir Ekonomi Üniversitesi Mutfak Sanatları ve Yönetimi bölümü ve Özyeğin Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nda Eğitmen Şef olarak görev yaptı. Şu anda İzmir Ekonomi Üniversitesi Mutfak Sanatları ve Yönetimi bölümünde bölüm başkanı olarak görev yapmaktadır. 2011 yılında almış olduğu WACS Sertifikası ile yurt içi ve yurt dışında yapılan gastronomi yarışmalarında ülkemizi temsilen jüri üyesi olmaya hak kazanmıştır. Eş zamanlı olarak bir yemek kanalında izleyicilere dünya mutfağından farklı lezzetleri lokal malzemeler kullanarak kendi yaratıcı dokunuşuyla sunmaktadır.