FOX TV'de yayınlanan savaşçı dizisi bu sezon yılan hikayesine dönmüş ünlü oyuncuların ayrılması yapımcı ve kanallar arasında yaşanan problemler derken birkaç bölüm yayınlandıktan sonra final yaparak ekranlara veda etmişti. Türkiye'nin uzun soluklu dizileri arasında yer alan ve Özel Kuvvetler askerlerini Zorlu Mücadele dönemini konu alan dizi savaşçı izleyicileri ekran başına kilitliyordu. Savaşçı final haberleri sonrasında birçok izleyici hayal kırıklığı yaşadı ama limon izleyenlere müjdeli haberi verdi. Savaşçı farklı isimle ama aynı kadro ile geri dönüyor kanalı bile belli oldu.

limon-filmden-mujde-geldi-savasci-dizisi-gitti-ama-ayni-kadro-ile-farkli-isimde-yepyeni-bir-dizi-1

Limon film bu sezon savaşçı dizisi ile yaşadığı Hüsran sonrasında izleyicilerin gönlünü kazanmak için çalışmalarına başladı. Artık izleyenler savaşçı dizisinden uzak kalmak istemiyor ve yapım şirketi de bunu göz önünde bulundurarak farklı isimle ama aynı kadro ile yola devam edecek. Limon filminin yeni projesinin de kesinlikle bir asker dizisi olması bekleniyor. Zaten şu anda televizyon kanallarında asker ve polis dizileri yere almıyor. O nedenle limon film böyle bir adım atarsa yeniden izleyiciyi kendisine çekmeyi başarabilir.

limon-filmden-mujde-geldi-savasci-dizisi-gitti-ama-ayni-kadro-ile-farkli-isimde-yepyeni-bir-dizi-3

UYARLAMA DİZİ DE EKRANA GELEBİLİR

Alınan son bilgilere göre savaşçı dizisinin yapımcısı limon film ABD'de izlenme rekorları kıran ve reytinglere damga vuran bir dizinin yayın haklarını aldı. Diziyi çekmek için çalışmalara başlayan Limon Film'in savaşçı kadrosu ile yoluna devam edeceği tahmin ediliyor. The Good Wife Uyarlaması bir diziyi yeni sezonda yayınlamak isteyen limon film kanal arayışı içerisinde. Henüz dizinin kanalı belli olmasa da bu haber bile savaşçı hayranlarını heyecanlandırmaya yetti.

limon-filmden-mujde-geldi-savasci-dizisi-gitti-ama-ayni-kadro-ile-farkli-isimde-yepyeni-bir-dizi-4

THE GOOD WİFE KONUSU NE?

The Good Wife konusu ne Sorusunun yanıtı da bu haberler sonrasında izleyiciler tarafından arama motorunda araştırılmaya başlandı. ABD'de izlenme rekorları kıran dizide uygunsuz görüntüleri internete düşen bir kadının başından geçen olaylar konu alınıyor. Şimdilik dizinin oyuncu kadrosu ve kanalı açıklanmadı. Ancak son dönemlerde uyarlama dizilerin çok iyi iş yaptığını göz önünde bulundurursak limon film bu adımla yeni sezona damga vuracak gibi görünüyor. Savaşçı oyuncuları ile de arasındaki sorunu çözerse efsane bir kadro ile yeniden ekranlarda olma şansını yakalayabilir.