Yıllarını çalışmaya vermiş ve hayatının bu dönemini noktalayıp emekli olmuş kişiler için ek gelir sağlayan bazı kampanyalardan bahsetmek mümkün.

Emeklilere rekor promosyon. Maaşa ek 40.000 TL alıyorsunuz! En yüksek promosyonu veren banka değişti... Devlet ve özel bankaların yaptığı promosyon ödemeleri bu noktada öne çıkmaktadır. Son zamanlarda bu ödemelerin tutarının artması dikkat çekici oldu. Bankasını değiştirmeyi düşünmeyen emekliler dahi araştırmalarına başladı. Ayrıca bu kişilerin ek ödemelerden yararlanması için başvuru tarihleri de uzatıldı.

Bankaların konu üzerindeki rekabeti son zamanlarda ciddi bir şekilde hissedilmektedir. Eylül sonuna kadar uzatılan promosyon ödemeleri için bankalar bazı güncellemelere gitti. En yüksek ödemeler yaklaşık 10.000 TL’ye kadar çıktı. Emeklilerin dışında memurlar için de önemli promosyonlar söz konusu oldu. Kimi bankalar 40.000 TL’ye varan ödemeler yapmaya karar verdi. 

Promosyon Miktarları Kendini Aştı

Bankaların en yüksek oranları vermek için adeta yarıştığı bugünlerde emeklilerin pek çoğu en yüksek ödemeyi hangi kurumun yaptığını araştırmaya başladı. Müşteri çekmek isteyen ve var olan müşterilerini kendine bağlamak isteyenler bu avantajlı kampanyalardan yararlanmak isteyenlere sadece maaşlarını üç aylığına o bankadan çekmelerini taahhüt etmelerini istiyor.

Bu söz karşılığında ciddi ödemeler almak mümkün olacak. Promosyon olayında bankalar birbiri ile yarışırken birçok bankanın çok yüksek ödemeler yapacağı konusunda da haberler yayılmaya başladı. Bu haberler doğru çıkarsa emekliler için çok güzel ödemeler yapılması bekleniyor. 

Yüksek Promosyon Veren Bankalar

Şartları sağlayan pek çok emekli için onlarca banka çeşitli oranlarda ödeme yapıyor. Emekli maaşlarında yapılan düzenlemelerin ardından maaş bankasını bir diğerine taşıyanlar için veya taze emeklilerin yararlanabileceği bir kampanyadır. Hangi bankanın ne kadar ödeme yaptığı bu noktada en merak edilen hususların başında yer alıyor. 

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Yapı Kredi promosyonu artan bankalardan bir tanesidir. Nakit ödüllerle birlikte 7500 TL’ye kadar ödeme yapabiliyor. Üç senelik taahhüt dışında başka bir şart aramayan ING de 7000 TL kadar promosyon vermektedir. İş bankası ise 5000 TL ödeme yapmaktadır. Ancak bu banka ayrıca tanıdıklarını bankaya getirenler için bazı güzellikler de sunuyor. Arkadaşını getiren müşteriler 500 TL’ye kadar ödeme alabilecek.