Maaşını Bankadan Çekenlere Güzel Haber Var, Şubelere Gitmeden, 25000 ve 50000 TL nakit kredi veriliyor

Maaşını Bankadan Çekenlere Güzel Haber Var, Şubelere Gitmeden, 25000 ve 50000 TL nakit kredi veriliyor. Yeni kredi kampanyası duyurusu yapıldı. Anında onay alabileceğiniz yeni kampanya nedir?

Ekonomi 28.06.2021 - 12:54 28.06.2021 - 12:58 Vural Pars

Son dakika yeni kredi kampanyası duyurusu yapıldı. Bankalar birleşerek yapmış olduğu bu kredi kampanyası ile birlikte maaşını bankadan çeken kişilere 25000 TL ve 50000 TL 2 kredi paketi hazırladı. Ekonomik durumda sıkıntı yaşayan kişiler, bankalar üzerinden yapacakları bu kredi başvurularında, banka şubelerine gitmeden onay alabileceklerdir. Kredi kullanmak isteyen kişiler için yapılan bu resmi duyuru sonrasında kredi başvurularına şu an itibariyle başlamış bulunmaktadır. Sizinde eğer bankadan maaşınızı çekiyorsanız emekli ve çalışan olmanız durumunda bankalar üzerinden 25000 TL ile 50000 TL'ye kadar şubelere gitmeden kredi kullanabileceksiniz.

25000 50000 TL nakit kredi desteği

Bankalardan bu kredileri alabilmeniz için öncelikli olarak bazı şartlara uygun müşteri olmanız gerekiyor. Kamu bankaları ve özel bankaların resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu bu duyuruyla birlikte bankalar anında onay vereceğini duyurdu. 

Kredi kullanmak isteyen kişiler, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve bankalardan maaş alması gerekiyor. Ayrıca bankalardan maaş olan kişiler maaş aldıkları hesap üzerinden bir internet bankacılığı şifresini alması gerekiyor. Kredi başvurusu yapacağınız banka, sizin maaş bankanızın olması gerekli. Ziraat Bankası, Halkbank ve  Vakıfbank üzerinden yapmış olacağınız kredi başvurularında bankaların devlet bankası olmasından dolayı daha düşük faiz oranlarıyla birlikte müşterilerine kredi imkanı sunacaktır. 36 ay vadeli ilk taksit ödemesinde 3 ay ve 6 ay ertelemeli işlem yapılmaktadır. 

Kamu Bankaları Başladı

Emekli maaşınızı veya sigortalı olarak çalışma maaşınızı Ziraat Bankası Halkbank Vakıfbank üzerinden alıyorsanız, bankaların mobil uygulamalarına girerek, 25000 TL ve 50000 TL kredi kampanyalarına katılabilirsiniz. Yapmış olduğunuz kredi başvurusu değerlendirilmesi, 5 dakika içerisinde yapılacak ve sizlere hemen mobil uygulama üzerinden nekadar kredi onayı aldığınız gösterilecektir. Mobile uygulamaları internet bankacılığı şifresi ile birlikte girdikten sona ihtiyaç kredisi bölümüne girerek buradan 25 bin TL veya 50 bin TL kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Başvuru yaptıktan sonra onay alırsanız, banka bu kredi limitiniz sizin banka hesabınıza hemen aktarmak isteyecektir. Eğer kabul ederseniz kredinizi kullanmış olacaksınız. Kamu bankaları üzerinden alacağınız ihtiyaç kredilerinde ilk taksit ödemesini 3 ayı ertelemeli yapabilir, toplamda ise 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 

Denizbank Mobilden ve SMS ile Kredi Veriyor

Denizbank üzerinden kredi kullanmak isteyen kişilerden SMS atarak veya Denizbank, mobil uygulamasına girerek hemen ne kadar kredi onayı aldıklarını görebiliyorlar. Denizbank üzerinden maaş alan kişiler, 25000 TL 36 ay vadeli veya 50000 TL 36 ay vadeli kredi başvurularını banka şubesinden yapabiliyor. Mobil uygulamaya giriş yaparak, hemen buradan yapmış olduğunuz kredi başvurusu hızlı bir şekilde değerlendirilecek ve sizlere anında kredi sonucu verilecektir. Kredi onayı aldıktan sonra bu kredi limitini banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Denizbank, ayrıca SMS ile de kredi veriyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmından Kredim TC kimlik yazarak, 32 80 numarasına mesaj gönderirseniz bu bankadan ne kadar kredi onay aldığınızı görebileceksiniz.

mobil-onay

Finansbank, Akbank, Enpara, TEB Online Onay Veriyor!

Bankadan maaş alan kişiler, Finansbank, Akbank, Enpara, TEB üzerinden de online kredi başvurusu yapabileceklerdir. Sigortalı olarak çalışan veya emekli olan kişiler bu bankaların mobil uygulamalarına girerek internet bankacılığı üzerinden 25 bin TL 36 ay vadeli kredi alabilir. Kredi başvurusu onay alan kişiler hemen kredilerini hesaba atacaklar. Bu bankalardan en çok tercih edilen olanı Akbank, Akbank Direkt uygulaması üzerinden hemen kredi onayı verip, kişilere, masrafsız kredi seçenekleriyle işlem yapmaktadır. Finansbank üzerinden de ayrıca SMS ile kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj göndererek, bu bankadan ne kadar kredi alacağınızı hemen iki dakikada öğrenebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@