Ziraat Bankası, maaş ikramiyesi ile ilgili sevindirici haberi verdi. 1 maaş ikramiye kaç TL olarak duyuruldu? Müjde sonrası bankada kuyruklar oluştu...

SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat! SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat!

Yeni bir ikramiye müjdesi daha verildi. Bu sefer maaş hesabı bu bankada olan vatandaşları ilgilendiriyor. Aynı zamanda bizzat banka çalışanları yararlanabilecek. Peki maaş ikramiyesi hakkında başka neler biliyoruz? Ziraat Bankası, bankacılık sektöründe öncü konumunu koruyarak, çalışanlarına yönelik cömert bir ikramiye kararı aldı. Türkiye'nin en köklü finans kurumlarından biri olan ve 160 yıllık bir geçmişe sahip Ziraat Bankası, başarılarını çalışanlarının emeği ve fedakarlığına borçlu olduğunu vurguluyor.

616x321-kredi-faiz-oranlari-ne-kadar-oldu-akbank-ziraat-vakifbank-garanti-teb-kredi-hesaplama-nasil-yapilir-1590355889439

Bankanın 160. Yılına Özel İkramiye Ödemesi!

Bu yılın ilk çeyreğinde elde ettiği 5.4 milyar TL net karla finans dünyasında dikkat çeken Ziraat Bankası, aktif büyüklüğünü 1.2 trilyon TL'ye yükseltti. Banka, geçen yıla kıyasla kredi ve mevduat hacminde de önemli bir artış gösterdi. Bu başarıların arkasında, bankanın tüm personelinin olağanüstü çabası yatıyor. Bu başarının tanınması adına, Ziraat Bankası Genel Müdürü Alparslan Çakar, çalışanlarına bir maaş ikramiye verileceğini açıkladı. Bu karar, bankanın 160. yılını kutlama amacıyla yönetim kurulu tarafından alındı ve tüm çalışanlarla iştiraklerdeki personeli de kapsıyor. Ziraat Bankası, Türkiye'nin dört bir yanında geniş bir şube ağına sahip. 1800'den fazla şubesi ve 7000'den fazla ATM'si bulunan banka, ayrıca uluslararası alanda da 18 ülkede faaliyet gösteriyor. Bankanın bu geniş ağı, sektördeki etkinliğini ve gücünü gözler önüne seriyor.