Halkbank'ın güncel kredi kampanyası dikkat çekti. İhtiyaç kredisinde maaşını bankadan alanlara özel düşük faiz uygulanıyor. Üstelik kamu bankasının son adımı doğrultusunda acil ve hazır kredi müşterileri beklemekte.

Halkbank, kredi ihtiyacı olanlar için önemli kampanyalar sunuyor. Hazır kredi ile birlikte size özel tanımlanan krediyi dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Maaşını Halkbank'tan alanlara sunulan faiz oranı da dikkat çekti. Öte yandan özel sektör çalışanlarına da ayrı faiz oranları sunuluyor. Bu nedenle banka ile ilgili çeşitli detaylara yer verildi.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

%1,55 Faiz Oranıyla Verilecek

Halkbank, maaş hesabı burada olanlar için önemli bir kampanyaya imzasını attı. %1,55 faiz oranlı krediyi bu sayede verebilecek. Üstelik yüksek vadeli kredi çekebiliyorsunuz. Böylelikle aylık düşük miktarda kredi ödemesi yapmak gibi bir seçeneğe sahip olacaksınız. Bu da 15 bin TL kredi için 36 ay vadede aylık ortalama 582 TL'lik ödeme yapacağınız anlamına geliyor.

Özel Sektöre Farklı Faiz!

İhtiyaç kredisinde özel sektör çalışanlarına uygulanan faiz oranı da dikkat çekti. Halkbank aracılığı ile kredi çekecekseniz %1,79 faiz oranı ile krediye sahip olmanız mümkündür. Halkbank'ın diğer kredi kampanyalarına erişim sağlamak için internet sitesini, mobil uygulamayı veya banka şubelerini kullanabilirsiniz. Yeni yılda bu faiz oranlarını bulmak mümkün olur mu bankadan gelecek duyuru ile her şey daha da net hale gelecek. 2022 yılındaki ihtiyaç kredisi fırsatında faiz oranı gerçekten de düşük tutuldu. 15 bin TL'lik hazır kredi fırsatını değerlendirebilir ve başvuru sürecini beklemeden kredinizi hızlı şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.