Emekli olan kişilerin alabilecekleri 50.000 TL nakit kampanyası başladı. Maaşını QNB Finansbank üzerinden alacak olan emekliye şartsız 50.000 TL verilecek. Özellikle son zamanlarda bankalardan nakit kampanyalarına katılarak işlem yapmak isteyenlere verilecek olan bu destek haberi ile sizlerde hemen işlem yapabilir ve emekli olmanız durumunda 50.000 TL ödeme alabilirsiniz. QNB Finansbank emekli vatandaşların kendi bankasından maaş alması durumunda, 36 ay vadeye kadar 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. 

QNB Finansbank üzerinden emekli maaşı alan kişiler başvuruları için banka şubelerine gitmelerine gerek yok. QNB Finansbank üzerinden işlem yapacak olan kişiler 50 bin TL kredi alabilir ve bu krediyi istediği zaman hesabından çekebilir. QNB Finansbank üzerinden kredi almak isteyenler, bazı şartlara da uygun olması gerekecek. 

Emekli 50.000 TL Ödeme Nasıl Alınacak?

Emekli olan kişilere 50.000 TL ödeme verilmesi için bankaya maaş taşıması şarttır. QNB Finansbank şubelerine giderek emekli maaşını bu bankaya taşımanız gerekmektedir. Emekli maaşınızı taşımak için e-devlet sistemini kullanabilir veya size yakın olan SGK kurumuna giderek buradan işlem yapabilirsiniz. Maaş taşıma işlemlerinde sorun yoksa QNB Finansbank şubelerine giderek başvuru yapabilirsiniz. 

Banka ayrıca kişilerin maaş hesabı bu bankada ise mobil uygulama üzerinden de 50.000 TL veriyor. Cumartesi ve Pazar günü de olsa bankalardan 50.000 TL onay alabileceksiniz. 50.000 TL onay alan kişiler, belirli şartlara göre bu kredileri istedikleri zaman kullanabilirler. Online mobil uygulama üzerinden kullanılan kredilerde banka daha düşük faiz oranları ile işlem yapmaktadır. 

maasini-qnb-finansbanka-getiren-emekli-50000-tl-sartsiz-ve-belgesiz-odeme-alacak-son-dakika1

QNB Finansbank üzerinden yapacağınız kredi başvurusu sonrasında, banka 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeye kadar kredinizi hemen hesabınıza atar. 

QNB Finansbank'a emekli maaşı taşıdığınızda sadece 50.000 TL kredi almazsınız. Bankanın diğer kampanyalarından da faydalanabilirsiniz. QNB Finansbank bu bankaya maaş taşıyan emekliye 2000 TL'ye kadar emekli promosyonu ve 3000 TL'ye kadar nakit avans limiti veriyor. Başvuruları yine mobil uygulama üzerinden yapabileceksiniz. QNB Finansbank üzerinden emekli maaşı alan kişiler kredi notu düşük olsa bile bankadan ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Alacağınız ihtiyaç kredilerinde 50 bin TL'ye kadar onay verilmektedir.