Banka, çalışanlara maaşlarına göre kredi vermeye başladı. Maaşının 15 katı kadar ihtiyaç kredisi çekebilecekleri vurgulandı. Hemen başvuru yapılması halinde bu fırsatı kaçırmamış olacaksınız. 3 ay ertelemeli özel kredi kampanyasında faiz oranı ve vade sayısı da belli oluyor...

Çalışanlara sunulan kredi kampanyası büyük ses getirdi. 2023 yılına girmeden en avantajlı kredi fırsatlarını inceleyen müşteriler, aradıklarını Vakıfbank'ta buluyor. Bankanın maaşa göre vermiş olduğu krediyi değerlendirmek isterseniz detayları aktaralım. Üstelik kredi başvurunuz anında yanıt bulacak. Böylelikle krediyi çekip çekemeyeceğinizi öğrenebilmek adına çok beklemeyeceksiniz. Genel olarak kredi hakkında çok fazla soru soruluyor. Bankanın sağladığı avantajlardan hızlı şekilde söz edelim.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Veriyor

Vakıfbank'ın 3 ay ertelemeli ve ödeme avantajlı kredisine ilgi büyük. Krediyi çektiğiniz andan itibaren üç ay boyunca erteleme hakkınızı kullanabilirsiniz. Çekeceğiniz kredinin faiz oranının düşük tutulması da çok önemliydi. Banka,  müşterilerine daima en avantajlı teklifi sunuyor.

Maaşınızın 15 Katı Kadar Kredi

Çekeceğiniz kredi miktarında limiti belirleyen şey sizin maaşınız olacak. Net gelirinizin 15 katına kadar kredi çekme konusunda hizmet sağlayan Vakıfbank, bu noktada farkını ortaya koyuyor. İhtiyaç kredinizi hemen çekebilmek için sizler de başvuruda bulunabilirsiniz. Maaşınıza göre kredi avantajını kaçırmayın.

Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor

vakıfbank-2

36 Ayda Ödeyebilirsiniz!

Çekeceğiniz ihtiyaç kredisini 36 ayda rahat bir ödeme planı oluşturarak ödeyebilirsiniz. Bu durumda Vakıfbank'ın sağladığı avantajlar daha fazla ön plana çıkıyor. İhtiyaç kredisi başvurusu için SMS, mobil bankacılık, dijital bankacılık ve şubeye giderek yüz yüze görüşme gibi seçeneklerden birini değerlendirebilirsiniz. Kafanıza takılan en ufak soru işaretine de bu şekilde yanıt bulacaksınız. Faiz oranları konusunda detaylı bilgi almanız gerekebilir.