Emekli maaşını Yapı Kredi Bankası’ndan alan SGK emeklilerine 2.750 TL’ye varan promosyon ödemesi yapılacak. Ayrıca Emekli Paketi kapsamında birçok bankacılık ürün ve hizmetinde geçerli avantajlarda tüm emeklilerin yararlanması sağlanacak. Emekli maaş oranlarına göre belirlenen ödeme tutarları kapsamında yüksek nakit promosyon ödemeleri gerçekleştirilmektedir.

Son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Maaşlara ek gelir müjdesi bugün geldi. 2.500 TL artı 250 TL ve 5.000 TL hesaplara yatıyor! Başvuru için sorun yok...  SGK emekli maaş ödemelerinde yeni cazip oranlar sunulmaya başladı. SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı bağlamında kendilerine yer bulan emeklilere özel sunulan ‘’Emeklilik Paketi’’ avantajlarından yararlanarak, 2.750 TL’ye varan emekli promosyon ödemelerinizi Yapı Kredi Bankası’ndan alabilirsiniz. SGK ve bankalar arasında yapılan emekli maaş ödemelerine ilişkin nakit promosyon ödemeleri dikkat çekiyor. Emekli maaşını Yapı Kredi’ye taşıyanlara özel cazip fırsatlar sunuluyor. İşte emekliye en yüksek promosyon oranları…

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 15 Personel Alımı İlanı Yayımladı Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 15 Personel Alımı İlanı Yayımladı

2.750 TL Emekli Nakit Promosyon Kampanyası

31 Mart 2022 tarihine kadar başvurularını yapanlara Yapı Kredi üzerinden 2.750 TL’ye varan nakit promosyon ödemesi yapılacak. 3 sene süresince maaşlarını Yapı Kredi’den almaya sözverirlerse yani taahhüt edenlerin yararlanabildiği ödemelerin dışında, birçok bankacılık avantajı da emekli müşterilerine sunuluyor. Çok sayıda banka tarafından sunulan emekli promosyon oranları arasında yüksek oranları ile dikkat çeken Yapı Kredi, promosyon taahhütnamesi imzalanmasının ardından ek koşul olmadan ödemeleri gerçekleştirmektedir.

Yapı Kredi Emekli Promosyon Oranları

Yapı Kredi’ye emekli maaşını taşıyan ve ilk defa emekli maaşını Yapı Kredi’den alacakların hesaplarına maaş tutarına göre promosyon ödemeleri gönderilmektedir. 1.499 TL’ye kadar olan emekli maaşlarında 1.650 TL, 1.500 TL ve 2.499 TL arasında maaş alanlara 2.100 TL ve 2.500 TL üzerinde emekli maaşı olanlar ise tam 2.500 TL ek koşulsuz nakit promosyon ödemesi alabiliyor.

Ek ödül taahhütnamesi imzalayan emekliler ise 60 gün içinde iki yeni fatura ödeme talimatı vermeleri halinde maaş bareminden bağımsız olarak ilave 100 TL daha kazanabiliyor. Üstelik emekli tanıdığını getirenlere ise 250 TL ek nakit ödül fırsatı da sunuluyor.

Yapı Kredi’den Emekliye Özel Avantajlar!

Yapı Kredi Bankası üzerinden emekli maaşlarını alanlara özel birçok ayrıcalık sunuluyor. Dijital kanallar ve ATM’ler üzerinden yapılacak havalelerin tümü ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Günlük para çekme limiti ise emekli maaş müşterileri için 5.000 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca avantajlı faiz oranları ile bireysel ihtiyaç kredisi kullanımı ve ücretsiz düzenli ödeme (EFT – havale) avantajları da sunuluyor.