Maaşlarınızın 20 Katına Kadar 100.000 TL Nakit Ödeme Yapılacak: Emeklilere Müjdeyi Vakıfbank Verdi!

Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor! Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor!

Vakıfbank, kamu bankası kimliğiyle özellikle emekli maaşı alan vatandaşlara yönelik bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlatmış bulunuyor. Bu kampanya kapsamında, Vakıfbank, emekli maaşı alan kişilere kolaylıkla ulaşabilen, belgesiz ve şartsız 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi sunma taahhüdünde bulunuyor. Vakıfbank, emekli maaşını kendi bünyesinde bulunduran emekli vatandaşlara, 100.000 TL'yi 24 ay vadeli olarak geri ödeyebilecekleri bir ödeme planı sunuyor. Kampanya, Temmuz ve Ağustos ayları içinde başvurularını gerçekleştirmek isteyenler için geçerli olacak ve belirli şartlar aranacaktır.

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen emekli vatandaşların emekli maaşlarını Vakıfbank'tan almaları gerekmektedir. Emekli maaşını Vakıfbank'tan alan kişiler, istedikleri zaman banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, internet bankacılığı veya mobil uygulama üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilirler. Vakıfbank, bu Emekli Kredisi Kampanyası kapsamında, 100.000 TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerini 24 ay vadeli olarak sunmaktadır. Ayrıca, cep telefonları üzerinden SMS ile kredi başvurusu da yapma imkanı sunulmaktadır.  Vakıfbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlara, 100.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunarken, 24 ay vadeli ödeme seçeneği sunmaktadır. Eğer emekli kredisi olarak 50.000 TL'ye kadar kredi kullanmak isterseniz, Vakıfbank sizlere 36 ay vadeli kredi imkanı sunmaktadır.

Emekli maaşınızı Vakıfbank üzerinden alıyorsanız, internet bankacılığı şifrenizle Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden 7/24 kredi başvurusu yapabilir veya bankanın resmi internet sitesine girerek şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirsiniz.