UEFA Uluslar B Ligi 3. Grubunda, beş maçın ardından 6 puan toplayan Türkiye, 8 puanlı Macaristan ile kader maçına çıkıyor.

İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı! İş Sözleşmesi İmzalandı En Düşük Maaş 30 Bin TL Oldu! Yeni Ödemeler Hesaplara Yatmaya Başladı!
UEFA Uluslar B Ligi 3. Grubunda, beş maçın ardından 6 puan toplayan Türkiye, 8 puanlı Macaristan ile kader maçına çıkıyor. Macaristan-Türkiye maçı saat kaçta, hangi kanalda? gibi sorular sporseverler tarafından merak ediliyor.

Macaristan-Türkiye maçı saat kaçta, hangi kanalda?


Peki Macaristan-Türkiye maçı saat kaçta, hangi kanalda? Macaristan-Türkiye maçı saat 22.45'te başlayacak, ve TRT 1 ekranlarından yayınlanacak. Ay yıldızlı millilerimiz UEFA Uluslar B Ligi 3. Grup 5'inci maçında Rusya'yı mağlup etmişti.Rusya'yı 36 yıl sonra yenerek puanını 6'ya yükselten Türkiye, gruptaki iddiasını son maça taşımıştı. Grupta lider durumda bulunan Rusya ise 8 puanda kalmıştı. Macaristan'ın da 8 puanla ikinci sırada yer aldığı grubun son sırasında 3 puanlı Sırbistan bulunuyor.

Lider de olabiliriz grup sonuncusu da!


Grupta bu akşam oynanacak maçların sonucu bir hayli değişik ihtimallere açık gibi görünüyor. Şayet millilerimiz Macaristan'ı yenerse ve Rusya, Sırbistan karşısında puan kaybederse Türkiye gruptan lider çıkacak. Diğer taraftan Türkiye, Macaristan'a yenilir ve Sırbistan da Rusya'yı yenerse bu kez Türkiye son sırada yer alarak C Ligi'nin yolunu tutacak.