Tiktok'ta yayın yapan "madoghawsi2412" kullanıcı isimli Afgan kadın söylediği sözler ile adeta nefret kustu. Madina Ghawsi kimdir? Madina Ghawsi nereli? Madina Ghawsi nerede yaşıyor? Madina Ghawsi kaç yaşında? Madina Ghawsi Türkiye'de mi yaşıyor? soruları ise gündem oldu.

Türkiye'ye karşı "En yakın zamanda ülkeniz batacak, en dibine kadar batacak" ifadelerini kullanan kadın sosyal medyada tartışma başlattı.

Madina Ghawsi kimdir? Madina Ghawsi nereli? Madina Ghawsi nerede yaşıyor? Madina Ghawsi kaç yaşında? Madina Ghawsi Türkiye'de mi yaşıyor? soruları ise gündem oldu.

Bir taraftan duyarlı davranmaya çalışan vatandaşlar haklılık payı ararken, bir yandan da söylediklerini söyleyişindeki inanç ve kesinlik sebebi ile "Afgandan al haberi" diyerek durumu farklı değerlendirenler de oldu.

Dikkat! Trafik Işıkları Artık "Yeşil" Yanacak! Uygulama Başladı! Dikkat! Trafik Işıkları Artık "Yeşil" Yanacak! Uygulama Başladı!

Sosyal paylaşım sitesi Tiktok'ta paylaşım yapan "madoghawsi2412" kullanıcı isimli Afgan kadın yayınladığı videoda Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın "Göndeririz, bir sene içinde göndeririz hepsini burası bizim vatanımız" dediği anları paylaşarak Türkiye'ye nefret kustu.

Madina Ghawsi kimdir? Madina Ghawsi nereli? Madina Ghawsi nerede yaşıyor? Madina Ghawsi kaç yaşında? Madina Ghawsi Türkiye'de mi yaşıyor? soruları ise gündem oldu.

Sosyal medyada yankılanan nefret söylemi ise şöyle oldu;

"Çok yazık. Bunu unutmayın. En yakın zamanda ülkeniz batacak, en dibine kadar batacak. Kalacaksınız böyle. Bir tane Afgan kötü bir şey yaptı diye binlerce Afgan'ın ağzından ekmeğini alıyorsunuz. Biticeksiniz inşallah ve bu olacak" dedi.