Yeni bir ünlü evliliği ortaya çıkan bir bebek ile sallandı...

Sosyetik güzellerden Dila Tarkan'ın geçtiğimiz yıl evlendiği eşi Dağhan Doğruer'in aslında evlilik dışı bir çocuğu olduğu öğrenildi ancak sonrası ise daha fena çıktı.

Sosyal medya içerik üreticisi olarak ünlenen Dila Tarkan'ın geçtiğimiz yıl Dağhan Doğruer ile evlenmişti.

Ünlü güzel Dila Tarkan eşinin evlilik dışı ilişkisinden doğan 3 yaşında bir kızı olduğunu ise açılan nafaka davası ile öğrendi.

İngiliz vatandaşı olduğu öğrenilen Mina Safavi'nin, Dağhan Doğruer'den 27 Mart 2019 tarihinde Shaylın isimli bir kız çocuk dünyaya getirmiş ve  aynı yılın eylül ayında da 'babalığın tespiti'  davası açmış olduğu ortaya çıktı.

Beykoz 1. Aile Mahkemesi ise Adli Tıp Kurumu'nun 4 Ocak 2021 tarihli, 'yüzde 99,99 ihtimalle' biyolojik babası olduğuna ilişkin rapora istinaden Shaylin'in Doğruer'in kızı olduğuna, bu şekilde nüfus kayıtlarına tesciline karar vermiş sonrasında ise Safavi, baba Dağhan Doğruer'in kızı için nafaka ödemesi talebiyle ikinci davayı açmıştı.

Safavi'nin Dağhan Doğruer ile 2018 yılında tanıştığı ve aynı yılın temmuz ayında Londra'da cinsel birliktelik yaşadığı, bir süre sonra da hamile olduğunu öğrendiği anlatılırken, hamilelik haberi sonrası ise Dağhan Doğruer'in yüz yüze görüşmek istemediği ve bebek için kürtaj istediği öğrenildi.

Safavi'nin hamileliğini sonlandırmayacağını öğrenmesine rağmen yaklaşımında bir değişiklik yapmayan Doğruer'in hiçbir destekte bulunmadığı da dava dilekçesinde yer aldı.

4 ay sonra İstanbul'a gelerek Doğruer'in ailesine kızını göstererek desteklerini isteyen Safavi yine destek görmediği ve bu nedenle yargı yoluna başvurduğu öğrenildi.

Doğruer'in aylık 5 bin pound (100 bin TL) ödemesinin istendiği davada ise nafakanın her yıl 1 Ocak tarihiden itibaren çocuğun gelişimi ve İngiliz para birimi dikkate alınarak belirlenecek oranda arttırılması da ayrıca talep edildi.

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

Ve Dila Tarkan da hamile...