Angelina Jolie’nin yeni filmi geliyor! Görseller paylaşıldı!

14 Mayıs'ta HBO'da gösterime girecek son filmi Who Wish Me Dead (Ölmemi Dileyenler) filmiyle ilgili konuşan Angelina Jolie, itfaiyeciler gibi ön saflarda mücadele veren insanlara karşı saygısının bir kat daha arttığını söyledi. Jolie, "Ateşlerin arasındayken rüzgarın dönmesiyle işin felakete dönüşebileceğini anladım" dedi.

angelina_jolie_son_film

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzun yıllar birlikte olduğu eşi Brad Pitt’ten ayrılan ve eski eşiyle ilgili çarpıcı ifadeleriyle gündeme gelen ünlü oyuncu Angelina Jolie, son ayların aksine şimdi yeni filmiyle gündeme geldi. Ünlü aktris, son filmi olan Those Who Wish Me Dead (Ölmemi Dileyenler) filminde özel eğitimli bir itfaiyeciyi canlandırıyor. Angelina Jolie’nin filmde elinde baltasıyla bir yangındaki kurtarma girişimine katıldığı görülüyor.

Who Wish Me Dead filminin konusu

HBO’da 14 Mayıs’ta yayınlanacak filmin yönetmenliğini Hell or High Water’ın da senaryosunu kaleme alan Taylor Sheridan yaptı. John Bernthal, Nicholas Hoult ile Tyler Perry’nin de rol aldığı filmin senaryosunu ise Taylor Sheridan, Michael Koryta ve Charles Leavitt kaleme aldı. Filmin Michael Koryta’nın Those Who Wish Me Dead isimli romanından sinemaya uyarlandığı kaydedildi. Filmde bir cinayete tanıklık eden ve bunun sonucunda vahşi doğada katillerden saklanmak için gençleri eğitmeye karar veren Hannah Faber (Angelina Jolie) isimli kadının hikayesi anlatılıyor.

“İftaiyecilere olan saygım arttı”

Filmle ilgili oldukça heyecanlı olduğunu söyleyen Angelina Jolie, filmi çekerken gerçekten de ateşin yandığı ortamlarda çekim yaptıklarını söyledi. Ateşin sıcaklığını gerçekten hissedip de aksiyonda bulunmanın ne kadar zor olduğunu bu çekimlerde anladığını kaydeden ünlü oyuncu, itfaiyecilere karşı olan saygısının bir kat daha arttığını belirtti. Yangının ortasındayken rüzgara bağlı olarak durumun aniden felakete dönüşebileceğini korku içinde idrak ettiğini söyleyen Jolie, itfaiyeciler gibi ön saflarda savaşan insanların ne kadar zor bir görev üstlendiğini şimdi eskisinden daha çok anladığını kaydetti.