Bige Önal’ın üvey abisinden flaş açıklama! Babasının cenazesine neden katılmadı? Patrick Mölzl kimdir?

Sen Çal Kapımı adlı dizide Selin karakterine can veren başarılı oyuncu Bige Önal'ın üvey abisi ortaya çıktı! Geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz efsanevi futbolcu Erhan Önal'ın oğlu Patrick Mölzl kimdir?

erhan-onal-bıge-onal

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk futbolunun efsane isimlerinden  Erhan Önal  çeşitli rahatsızlıkları yüzünden geçtiğimiz günlerde hayata gözlerini yumdu. Erhan Önal, Bornova Kent Mezarlığı’nda düzenlenen tören sonrası toprağa verildi. Kızı Bige Önal; güçlükle ayakta durmaya çalışırken gözler oğluna çevrildi. Fakat Patrick Mölzl’ün cenazeye katılmadı. Bunun üzerine cenazeye neden katılmadığı merak edildi.

Patrick Mölzl’ün Koronavirüs nedeni ile cenazeye katılamadığı öğrenildi. Sonrasında açıklamada bulunan Mölzl;  Almanya’da yaşadığından Koronavirüs testinin 24 saat sonra çıkmasından ötürü uçuş izni alamadığı ve bu nedenle cenazeye katılamamasından ötürü üzgün olduğunu dile getirdi.

Babası Erhan Önal ile arasında bir problem olmadığı ve telefonla sık görüştüğünü söyleyen Patrick Mölzl;  üvey kardeşi Bige Önal için söyledikleri ise şaşırttı.

“Dürüst olmak gerekirse ne yazık ki kendisiyle o kadar yakın ve birbirimize bağlı değiliz. Bunun sebebini hiç bilmiyorum” ifadelerini kullanarak üvey kardeşi ile görüşmediklerini belirtti.

Patrick Mölzl kimdir?

28 Aralık 1980 Almanya doğumlu olan Patrick Mölz; Erhan Önal’ın Birgit Mölzl ile ilk evliliğinden dünyaya gelen oğludur.  40 yaşında olan Mölzl , babası gibi başarılı bir futbol hayatı geçirmiştir. Eski bir Alman futbol orta saha oyuncusu olan Patrick Mölzl şu an antrenörlük yapmaktadır.

Yorumlar kapalı.