Ezgi Sert kimdir? Fenomen Ezgi Sert kaç yaşında nereli? Sevgilisi kim?

ezg-sert

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tüm Türkiye’nin konuştuğu, sürekli reels videolarıyla fenomen olan Ezgi Sert kimdir? Ezgi Sert kaç yaşında nereli? Ezgi Sert evli mi? Ezgi Sert sevgilisi kim gibi sorular merak ediliyor. Peki yeni fenomen Ezgi Sert kim? Ezgi Sert kaç yaşında nereli?

Ezgi Sert kimdir?

Youtube çektiği videolar sonrası sosyal medyayı sallayan Youtuber Ezgi Sert, makyaj ve moda ağırlıklı içerikleriyle fenomen oldu! 1992 doğumlu Ezgi Sert, Youtube sonrası instagram ve tiktok gibi platformlara video çekerek ününe ün kattı. İnstagram en sevilen isimleri arasında yer alan Ezgi Sert, sosyal medya fenomeni olarak dikkat çekiyor.

Ezgi Sert kardeşi Büşra Sert!

Ezgi Sert, Radyo sinem ve televizyon bölümünden mezun oldu. Sunucu olmayı çok isteyen Ezgi Sert’in Büşra Sert isminde kız kardeşi var. Antalya’da yaşayan Ezgi Sert İstanbul’a yerleşerek karıyerini sürdürmek istiyor.

Ezgi Sert kaç yaşında?

Ünlü fenomen Ezgi Sert en çok yaşı merak ediliyor. Ezgi Sert 1992 doğumlu ve şu an 28 yaşında. 27 Ekim doğumlu Ezgi Sert, Akrep burcu!

Ezgi Sert’in boyu kaç?

Sosyal medya magazinin 1 numarasında yer alan Ezgi Sert, 168 cm boyunda ve 50 kilo.

Ezgi Sert’in sevgilisi kim?

Ünlü fenomen Ezgi Sert’in bilinen bir sevgilisi henüz yok! Hayatında kimse olmayan Ezgi, ne magazinde ne kendi yaşamında herhangi biriyle görüntülenemdi.

Ezgi Sert estetik var mı?

Ezgi Sert kendi Youtube kanalında esteğinin olduğunu dile getirmişti. Burun ameliyatı olan Ezgi, botoks haricinde vücudunda herhangi bir işlem bulunmuyor.

Ezgi Sert videoları!

Ezgi Sert, Youtube, instagram ve  Tiktok son videoları!