Güvenç Dağüstün ile Sevim Emre’nin Orhan Gencebay Kavgası!

Sevim Emre eşi Orhan Gencebay için "Orhan Gencebay'ın parası mı bitti?" yazısını yazan Güvenç Üstündağ'a sosyal medyada mesajlar atarak tepki gösterdi.

Sevim-Emre-Orhan-Gencebay

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Orhan Gencebay’ın karısı Sevim Emre, Güvenç Dağüstün’ün “Orhan Gencebay’ın parası mı bitti?” başlıklı yazısı sonrası Dağüstün’e DM’ler atacak tepki gösterdi.

Sevim Emre, Güvenç Dağüstün’ün “Orhan Gencabay’ın parası mı bitti?” yazısızı nedeniyle çılgına döndü. Orhan Gencebay’ın hayat arkadaşı yazıyı görür görmez Güvenç Dağüstün’e sosyal medya üzerinden tepki dolu mesajlar gönderdi.

Sevim Emre gönderdiği mesajlarda “Size yakıştıramadım, Orhan Gencebay’ın cüzdanı sizin cebinizde mi? Zavallısınız ve bunun cevabını savcılıkta vereceksiniz. Kimlerin maşasısınız. Biz çok iyi biliyoruz” dedi. Bu mesajlar sonrası ortalık iyice karıştı.

Güvenç Dağüstün, Sevim Emre’nin kendisine gönderdiği mesajları “Sevim Hanım neden bu kadar alındınız anlamadım? Ben kimin maşasıyım acaba? Söyleyin, ben de bileyim de gidip maaşımı alayım” diyerek ifşaladı ve tepki gösterdi.

Bu paylaşım üzerine Sevim Emre, “Orhan Gencebay’ın ederleri olmasa MESAM olmaz. Onun ekmeğini yiyorsunuz haberiniz olsun” dedi.  Güvenç Dağüstün ise bu sözlere, “Sevim Hanım durmuyor devam ediyor. Hanımefendi beni birileriyle karıştırıyor galiba. Bu yazdığı da diğerleri gibi çirkin. Neyin ekmeğini yiyormuşum acaba? Ekmek nerde? Hangi ekmek? Ayıp be sabahtan beri koca koca insanlar. Ayrıca size ne? Yazımın bir yerinde Sevim Emre mi dedim?” diyerek tepkisini gösterdi.

Güvenç Dağüstün, Orhan Gencebay’ın, 5 toplantı için MESAM’dan aldığı “huzur hakkı”nın makbuzunu paylaştı.