Karahan Çantay Cenazesi Gerçekleşti!

EwcqPiaXIAAIfzW

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Film gibi bir hikayesi olan eski manken ve oyuncu Karahan Çantay’ın cenazesi Türkiye’ye getirildi. Karahan Çantay’ın cenazesi Ankara’da gerçekleşti.

Sibel Can ile yaşadığı aşk sonrası mafya tarafından tehdit edildiği iddia edilen ve Türkiye’yi terk eden bir dönemin en ünlü ismi eski manken Karahan Çantay son yolculuğa uğurlandı.

Tayland’da geçirdiği motosiklet kazası sonucu hayatını kaybeden Karahan Çantay’ın cenazesi kardeşi Erinç Çantay tarafından Adli Tıp Kurumu’ndan teslim alındı. Çantay cenaze töreninin ardından Ankara’nın Yenimahalle’de bulunan Karşıyaka mezarlığına defnedildi.

Eski mankenin kardeşi Erinç Çantay çıkan ailesi bile terk etmiş iddialarına “Vefat etmeden önceki akşam görüştük. Biz birbirimize çok bağlıydık. Söylendiği ile hiç alakası yok. Yazılanlar için çok üzülüyoruz” dedi.

Erinç Çantay iddialar için, “Allah’a havale ettik artık bir şey demiyorum.  O kadar iyi niyetli bir insandı ki şu an yaşasaydı o söylenilen çirkin şeylerin hepsini affedebilecek büyük bir yüreği vardı. Söyleyecek bir şey yok. Başımız sağ olsun.” diyerek konuştu.