Miray Daner Son Haliyle Ağızları Açık Bıraktı!

5e158e35c03c0e4f4059d6ae

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Miray Daner verdiği kilolarla tüm herkesi şaşırttı. Ünlü oyuncunun verdiği kilolar hayranlık uyandırdı. Adeta mankenlere taş çıkartan oyuncu sosyal medyada son hali ile gündem oldu.

İlk olarak Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusaoy ile birlikte yer aldığı Medcezir dizisiyle ünlenen Miray Daner daha sonra Kanal D’de yer aldığı “Vatanım Sensin” adlı diziyle büyük bir çıkış yakalamıştı. Miray Daner o dizide hem kariyer hem aşk konusunda şanslı günler geçirmişti. Ancak Kubilay Aka ile güzel başlayan ilişkisi aldatılma ile son bulumuştu.

Miray Daner’in son hali ise görenleri hayran bıraktı. Hayranları tarafından zaten oldukça sevilen oyuncunun son hali ile verdiği pozlar büyük beğeni topladı.

Miray Daner’in verdiği kilolar adeta ağızları açık bıraktı. Ünlü ismin güzelliği adeta yeniden ortaya çıktı. Miray Daner’in mini etekli fotoğrafları yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Miray Daner Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarda adından söz ettirdi. Uzun süren sesszilik sonrası paylaşılan fotoğraflar hayranlık uyandırdı.

Miray Daner’in son fotoğrafları hayranları tarafında yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.