Ünlü modelden Djokovic itirafı: Baştan çıkarmam için para teklif ettiler!

Son zamanlarda ünlü Sırp tenisçi Novak Djokovic üstünde kara bulutlar dolaşıyor. Kendisine Djokovic'i baştan çıkarması karşılığında 60 bin euro teklif edildiğini öne süren Sırp model Scekic, teklifi yapanların son derece tehditvâri tavırlar sergilediğini dile getirdi.

skecic_novak_djokovic

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kariyerinde birçok şampiyonluğu bulunan ve tenis dünyasının yaşaya efsanelerinden birine dönüşen Sırp tenisçi Novak Djokovic’in evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Ünlü Sırp model Natalija Scekic’in iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Model Scekic, kendisine sunulan tehditvâri bir tekliften bahsetti. Teklifi yapanların 60 bin dolar karşılığında Sırp tenisçi Novak Djokovic ile yakınlaşmasını ve tenisçinin imajını bozmasını istediklerini kaydeden Sırp model, Djokovic’i baştan çıkarmak için sunulan bu teklifi geri çevirdiğini belirtti.

60 bin dolar ve bedava seyahat çeki!

Konuyla ilgili Svet & Scandal dergisine konuşan model Natalija Scekic, bir iş görüşmesi için gittiği Londra’da aslında durumun iş görüşmesinden daha karmaşık olduğun anladığını söyledi. Daha önceden Londra’da taıştığı birinin bu teklifi kendisine sunduğunu aktaran Skecic, tanıdığı kişiyi başlangıçta düzgün bir insan zannettiğini ancak foyasının ortaya çıktığını kaydetti. Bu kişinin kendisinden Djokovic ile cinsel ilişkiye girmesini ve görüntülerini şantaj amacıyla kaydetmesini istediğini belirten model Skecic, başta durumun kamera şakası olduğunu zannettiğini ancak sonradan yapılan teklifin ciddiyetini anladığını söyledi.

“Kendimi aşağılanmış hissettim”

Djokovic ile ilişkiye girme ve görüntüleri kaydetme şartıyla 60 bin euronun kendisine teklif edildiğini aktaran Skecic, kendisine bedava seyahat kartının verileceğini söylediklerini de aktardı. Bu teklifin ciddi olduğunu anlayınca karşısındaki kişiyi tokatlamak ya da yüzüne su atmak istediğini vurgulayan Skecic, etraftaki insanlardan çekinerek bunları yapamadığını söyledi.

Teklifi bir hakaret olarak kabul ettiğini belirten Skecic, teklifi yapan ahlaksız kişinin kirli planları için başka bir kız bulamadığını umut ettiğini söyledi. Aksi halde Novak Djokovic’e ve ailesine yazık olacağını belirten Skecic, Djokovic’ten “örnek bir aile babası” olarak bahsettiğini kaydetti. Eşi Jelena ile 2014 yılında evlenen Novak Djokovic’in bu evliliğinden iki de çocuğu bulunuyor.