Kurtlar Vadisi'nin Eren Eylül'ü olarak ünlenen oyuncusu Kerem Fırtına da HDP'ye katıldı.

Ekranların aranan yüzü ve ünlü oyuncusu Kerem Fırtına HDP'nin 5. Olağan Büyük Kongresi'nde Danışma Kurulu'na girdi.

Kurtlar Vadisi'nde parlayıp sonrasında ise Kiralık Aşk ile şöhrete kavuşan Kerem Fırtına siyasete girmesi sonrası sosyal medyadan da tartışılmaya başlandı.

Kiralik Ask (2015)

HDP'nin 5. Olağan Büyük Kongresi Ankara Spor Salonu'nda pazar günü gerçekleşirken Kongre'de HDP'nin 5'inci Büyük Konferans kararı olan Danışma Kurulu da ilan edildi.

Danışma Kurulu'nda Erdoğan Aydın, Ayşe Erzen, Akın Birdal, Ahmet Türk, Ali Bayramoğlu, Sırrı Süreyya Önder, Sırrı Sakık gibi isimler yer alırken en dikkat çeken isim ise oyuncu Kerem Fırtına oldu.

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

KEREM FIRTINA KİMDİR?

Kiralık Aşk'ın İsmail'i Kerem Fırtına'nın fırtınalı aşkı!

23 Eylül 1981 İstanbul'da doğumlu isim lise yıllarında tiyatroya merak sardı ve oyuncu okulunda çeşitli oyunlarda rol aldı.

1999 yılında Kenan Evren Anadolu Lisesini tamamlayan isim, aynı sene İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü kazandı ve üniversiteden mezun olduktan sonra Şahika Tekand Studio Oyuncularında 2 yıl oyunculuk eğitimi aldı. Bir süre radyo tiyatrosu yaptıktan sonra da bir arkadaşının yaptığı oyunculuk başvurusuna tesadüfen eşlik etmesiyle Kurtlar Vadisi dizisinin yapımcısı Raci Şaşmaz ve dizinin o zamanki yönetmeni Osman Sınav ile tanıştı ve dizide oynamaya başladı.

İsmini Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Eren Eylül rolü ile duyuran oyuncu 2015 yılında reyting rekoru kıran Karadayı dizinde oynadığı "Savcı Adnan" rolüyle yıldızını parlattıktan sonra son olarak Kiralık Aşk dizisinde "İsmail " rolüyle karşımıza çıktı.