Mahir Ünal'dan Engin Altay'a ağır tepki!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sonunun Menderes gibi olacağı tehdidinde bulunan ardından çarpıtıyorlar diyerek bunun bir temenni değil çekince olduğunu iddia eden CHP'li Engin Altay'a AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'dan ağır tepki geldi. Mahir Ünal, 15 Te

Güncel 22.04.2021 - 06:35 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Kahramanmaraş'ın Afşin, Ekinözü, Elbistan, Göksun ve Nurhak ilçelerinde temaslarda bulunan AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Göksun'da ikamet eden Şehit Ali Özdemir'in baba ocağını ziyaret etti ardından partisinin ilçe teşkilatına geçerek sınırlı sayıda partililerle buluştu.

AK Parti'nin karşısında sabah akşam yalan söyleyen bir muhalefet olduğunu belirten Mahir Ünal, CHP Genel Merkezi'nin yalan üretim merkezi gibi çalıştığını vurgulayarak, şunları söyledi:

"Hukukta çok önemli bir kural vardır: Müddei iddiasını ispatla mükelleftir. İddia sahibi, ortaya attığı iddiayı ispat etmekle sorumludur. Bir iddia atıyorsanız ortaya, bunu ispat etmek zorundasınız. CHP ne yapıyor? Ortaya yalanı atıyor, sonra bize dönüp 'ispat edin' diyor. Sabah kalktılar 'maske nerede' dediler, akşam oldu 'aşı nerede' dediler. DSÖ rakamlarına göre dünyada aşı uygulamasında nüfusa oranla en iyi 3'üncü ülkeyiz. 20 milyon oldu aşılama sayısı. Ama hâlâ 'aşı nerede' diyorlar.

CHP'nin bir grup başkanvekili hiç sıkılmadan utanmadan çıktı 'Erdoğan'ın sonu Menderes gibi olabilir.' dedi. Efendi efendi! Biz oralardan çoktan geçtik. Bizler 15 Temmuz cehenneminden geçtik. Eğer sizin etrafınızda hâlâ böyle düşünenler varsa buyurun hodri meydan. Şunu unutmayın! AK Parti herhangi bir parti değildir. AK Parti millet hareketidir." 

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@